Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Eesti Tantsuagentuur

Aadress:
Hobujaama 12, 10117 Tallinn
E-mail:
lavastus-pic

EESTI TANTSUAGENTUUR  alates 1998  tegevused, kus tantsuharidus ja tantsukunst kohtuvad.

Sihtasutuse Eesti Tantsuagentuur (ETA) eesmärgiks on tantsukunsti jätkusuutlikkuse ning kvaliteedi tagamine Eestis, pakkudes kaasaegset ja professionaalset tantsuõpet, loome- ja esinemisvõimalusi tantsukunstnikele, tantsuõpetajale ning tantsuga tegelevatele lastele ja noortele.

ETA tegevus hõlmab endas kõiki tantsukunsti põhisuundi: tantsijate koolitust, loometegevust, etendustegevust, üle-Eestilist valdkonna infovahetust ja koostööd, tantsukunsti jätkusuutlikkuse tõstmist regionaalselt läbi kaasaegse tantsu etenduste sarja
TantsuMENÜÜ ja Festivali Koolitants erinevate tegevuste. Lisaks koordineerib ETA TantsuRUUMI, ETA Tantsukooli ja revüüteater Starlight Cabaret tegevusi.

ETA on aktiivne eestvedaja tantsuvaldkonnas tegutsevates organisatsioonides ning kuulub rahvusvahelisse etenduskunstide võrgutikku SPARSE+ (Supporting and Promoting Arts in Rural Settlements in Europe), kuhu kuuluvad lisaks Eestile partnerid Leedust, Rumeeniast, Poolast, Ungarist, Saksamaalt, Rootsist, Taanist ning Itaaliast. SPARSE+ teeb koostööd ka Suurbritannia maapiirkondade tuurivõrgustikuga.

 

Järgmised etendused