Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kolm Baaba-Jagaad ja uusaasta

Teater:
Autor:
Mikhail Mokienko
Lavastaja:
Daniil Zandberg
Märksõnad:
Noorele vaatajale
Esietendus:
6. detsembril 2023 Vene Teatri suures saalis
lavastus-pic

Muinasjutuline muusikalavastus Mikhail Mokienko loomingu ainetel

Lavastaja Daniil Zandberg

See lugu saab alguse vahetult enne uusaasta pidustusi. Hommikul tehakse kanajalgadel seisvas tarekeses ettevalmistusi pidustusteks … kuid salakaval Surematu Kaštšei on otsustanud kõiki tüssata ja jätta nad ilma nende lemmikpühast. Täbarast olukorrast aitavad välja kolm Baaba-Jagaad ja ... Vene Teatri administraator! Aastavahetuse etendustele on ju piletid väljamüüdud, aga jõuluvana pole, ja pole kalendris ka sellist kuupäeva nagu 31. detsember.

Sündmusterohke muinasjutt saab olema täis lusti ja huumorit, muusikat ja imesid. Tegelastega juhtub seiklusi igal sammul, sest see tõestisündinud lugu leiab aset meie ajal tõelises muinasjutumetsas.

Pidupäev on lai mõiste. See ei hakka pihta etenduse algust tähistava helilise kutsungiga ega lõpe aplausiga. Seetõttu kanname alati hoolt, et ootusärev ja maagiline õhkkond ümbritseks meie publikut võimalikult kaua.

Saabuge etendusele varakult, et mitte ilma jääda lõbusatest uusaasta üllatusest, mille oleme sel aastal teie jaoks erilise hoolega valmistanud. Ja ärge oma leidlikku meelt maha unustage. Teil tuleb lahendada päkapikkude poolt väljamõeldud mõistatusi – nagu isegi mõistate, olukord on tõsine.

Järgmised etendused