Steven-Hristo Evestus lahkub Vaba Lava juhatuse liikme ja tegevjuhi kohalt

Steven-Hristo Evestus otsustas lahkuda SA Vaba Lava juhatuse liikme ja tegevjuhi kohalt, kuna näeb teatrikeskuses mitmeid probleeme, mille tõttu pole tal võimalik täita püstitatud eesmärke.

Evestus, kes alustas Vaba Lava tegevjuhina tööd aprillis 2019, tõi oma lahkumise põhjustena esile teatrikeskuse majanduslikud ja kommunikatiivsed probleemid, mis on raskendanud asjaajamise ülevõtmist ja augustis tööd alustanud uue meeskonna sisseelamist.

Ta kinnitas, et nad on uue meeskonnaga pingutanud selle nimel, et teatrikeskus saaks oma ammu teada majandusraskustest hoolimata uue hoo üles ja tuule tiibadesse ning täidaks neid eesmärke, mida ta avatud platvormina minu hinnangul täitma peaks. "Paraku tuleb täna nentida, et oleme jõudnud punkti, kus püstitatud eesmärkide täitmine ei ole enam võimalik," ütles ta ja lisas, et omanäoline etenduskunstide keskus peaks andma juhile vabad käed ja soodsa pinnase uue loomingulise keskkonna loomiseks.

"Tänane keskuse segane juhtimismudel aga ei võimalda kahjuks kõigile kunstnikele võrdsetel alustel ligipääsu avatud platvormile, mistõttu on nii nõukogul kui ka riigil kindlasti põhjust edasi mõelda, mis eesmärkidel on Vaba Lava ellu kutsutud ja suunata tegevused uute lahenduste väljatöötamisele," rõhutas Evestus ja kinnitas, et tema lahkumist peaks vaatama kui märki probleemist, mida tuleb lahendama hakata. "Paraku ei ole selle lahendamine enam minu kätes."

Evestus lahkus riigiprokuröri ametist möödunud aasta lõpul ja panustab edaspidi CybExer Technologies ja MTÜ Korruptsioonivaba Eesti meeskondade tegevustesse.

Allikas: ERR


Täppisotsing
Oktoober 2021
E T K N R L P
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman