Uus tantsuruum Eesti Tantsuagentuuris kogub Hooandjas toetust

Eesti tantsuelu on alati iseloomustanud ruumipuudus ja kitsikus. Kunagi ei ole tantsijatel ega tantsuõpilastel piisavalt ruumi ja ruume, kus saaks püsivalt treenida ja harjutada. Õnneks avanes sel kevadel Eesti Tantsuagentuuril (ETA) võimalus oma tantsusaale laiendada ning luua paremad võimalused treenimiseks ja enesearendamiseks nii tantsukooli õpilastele, tantsukunstnikele kui ka kõikidele teistele tantsuga tegelevatele isikutele ja organisatsioonidele.

Suve alguses alustas ETA oma senistes ruumides Hobujaama tänaval uue, enam kui 250 ruutmeetrise tantsusaali väljaehitamist. Tegemist saab olema multifunktsionaalse tantsuruumiga, mida saab kasutada nii etendussaalina kui ka eraldada vaheseinaga kaheks tantsusaaliks treeningute tarbeks. Lisaks loome uued ja kaasaegsed garderoobid, duširuumid ning värskendame ka kontoripindasid, tantsijate lounge'i, õpetajate tuba jms. Hooandjate abi vajame uue saali sisustuse muretsemisel. Ostmist vajavad uued tantsupõranda katted, helisüsteem, treeningstanged ja peeglid. Ehitus on juba alanud ning uue tantsusaali lõpliku sisustamiseni jõuame aasta lõpul.

ETAs on oma kodu leidnud erinevad tegevused tantsukunstist kuni tantsuhariduseni. Teiste seas veame ETA Tantsukooli, Koolitantsu ja Koolitantsu Kompanii, revüüteater Starlight Cabaret, Tantsutuuri ja TantsuRUUMi tegevusi. Tants ja tantsimine vajavad avaraid ruume ning uute, mitmeotstarbeliste tantsusaalide kasutuselevõtmine annab uue hingamise kõikidele meie tegevustele. Täpsemat infot meie tegemiste kohta leiad kodulehelt www.tantsuagentuur.ee.

Toeta eesti tantsukunsti ja tantsuhariduse arengut! Tants liigutab! Vaata lähemalt Hooandja kodulehelt: http://www.hooandja.ee/projekt/uus-tantsuruum-eesti-tantsuagentuuris


Täppisotsing
November 2021
E T K N R L P
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman