Vanalinna Päevad: Avatud südamega linn

Käesoleval aastal aset leidvate Tallinna XXX Vannalinna Päevade avatseremooniaks on muusikal, mis toob vaatajateni seni kaitsvate linnamüüride vahele ununenud imekauni muinasloo. Vaesest perest pärit Margareeta armub rikkasse ja suursugusesse Hermanni, kelle keelatud armastusest saab nurgakivi Tallinna Vanalinna müüridele. Kas noorte armastus on määratud püsima? Miks on Tallinna Vanalinn südamekujuline?

Vastused neile küsimustele antakse Raekoja platsil Vanalinna päevade avatseremoonial. Armastajapaari Margareetat ja Hermanni mängivad näitleja Marilyn Jurman ja Trafficu solist Silver Laas. Jutustajarollis on suurim kohalik armastaja läbi aegade – Toomas Nipernaadi, keda mängib Tommyboy. Kaasa teevad veel El Mayonesa, Marvi Vallaste, Nele Kirsipuu, Hannes Mets, Kristo Veinberg ja Meelis Rondo. Oma osa on ka ooperilauljatel Priit Volmeril ja Oliver Kuusikul.
Etenduse muusikaline juht on Siim Aimla, koreograaf Sandra Palm, kunstnik Killu Mägi, dramaturg Siret Paju, stsenarist Piret Jaaks, lavastaja Martin Sookael.
Muusikat mängib Otsakooli Bigbänd.

Lavastuse loomingulise koosluse üldnimetus on Cabaret Interruptus. Tegemist on juba poolteist aastat igakuiselt etendusi korraldava luule- ja muusikarühmitusega. Suurim üritus siiani on olnud eelmisel aastal Euroopa päevaks korraldatud rahvusvahelise esinejaskonnaga suursündmus „Suur Prõmm“. Samuti leidis aasta kultuurisündmuste kokkuvõtetes äramärkimist Uue Maailma festivali avamiseks lavastatud „Tallinna luul“.Täppisotsing
Juuli 2020
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman