Vaata, ma kukun

Teater: Tallinna Linnateater
Autor: Johanna Emanuelsson
Lavastaja: Diana Leesalu (EMTA lavakunstikooli üliõpilane)
Esietendus 9. aprillil Taevalaval

Kunstnik: Kaspar Jancis
Tõlkija: Ülev Aaloe
Muusikaline kujundaja: Veiko Tubin
Valgus: Priidu Adlas

Mängivad: EMTA lavakunstikooli üliõpilased Katariina Kabel, Jane Kruus, Kristiina-Hortensia Port, Maiken Schmidt, Märt Pius ja Kaspar Velberg ning Tallinna Linnateatri näitlejad Indrek Ojari ja Margus Tabor.

"Vaata, ma kukun" räägib kaasaegses meediaühiskonnas üles kasvanud noortest inimestest, kes igatsevad revolutsiooni ja püüavad luua teistsugust maailma, taipamata, et maailma muutmiseks tuleks alustada iseendast.

Iga põlvkond peab võitlema oma lahingud ja kaotama oma illusioonid. Igaüks peab ise oma põlved ja hinged marraskile kukkuma. Sest armideta surra oleks narr. Meil on uued mänguasjad, uued filmid, uued bändid ja uued brändid, mis on täis sõnumeid, üleskutseid, motivatsiooni ja inspiratsiooni. Ja meil on vabadus teha ükskõik mida, ükskõik kus ja ükskõik kellega. Kõik teed on meie ees valla. Meil on raha ja võimalusi. Meil on vabadus ise otsustada. Aga mida tahta siis, kui tahta võib kõike? Ja kas see suur vabadus on üldse tõeline või meile ainult näib nii? Kuidas see küll nii läks, et ühel hetkel ongi meil ainult kaks valikut - kas lihtsalt tantsida pimesi läbi lõputu elu või asuda mässama selle maailma vastu, mis on meid sünnitanud? Sest iga põlvkond peab ju võitlema oma lahingud ja kaotama oma illusioonid. Ja kui siirus teeb meid naiivseks, siis olgu nii. (Diana Leesalu)

Lavastust toetab SA Tallinn 2011

Piletid Piletilevist.


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
Oktoober 2011
E T K N R L P
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman