Tristan ja Isolde

Autor: Jaanika Juhanson/ grupp
Lavastaja: Jaanika Juhanson
Esietendus 2. juunil 2015 Eesti Lastekirjanduse Keskuse hoovis

„See on minu kohvik. Ma käin siin iga päev. Minu laud on suviti terrassil, kohe sissekäigust vasakul pool. Enamik laudu on paremal ja kui ma tulen, siis tegelikult on eespool paremal veel üks laud, aga ma eelistan alati toda majale lähemal olevat. “
Üks pime naine käib iga päev ühes väikeses kohvikus. Tolle suve hakul aga ristuvad tema ümber, selle kohviku terrassil erinevate inimeste teed. Keerduvad sassi suhted ja saavad avalikuks minevikusaladused. See on lugu sõprusest ja armastusest, petmisest ja leppimisest. See on lugu kohvikust, mille nimi on „Tristan ja Isolde“.

Terateater on Põhja-Eesti Pimedate Ühingu juures tegutsev Eesti pimedate ja vähenägijate teater. Lavastus on sündinud stuudiotööna, Terateatri kõige suurema koosseisuga. Lavastuse tekst sündis koosloomemeetodil ja etüüdide vormis, mille kirjutas sidusaks lavastaja Jaanika Juhanson.

Kohvikus tegutsevad: Raili Ilves (Minategelane), Ahti Tomp (Kaspar), Hedy Haavalaid (Mirt), Helen Künnap (Eleonora ehk Elli), Ališer Hožanijazov (Boriss), Julia Kabanova (Jaana), Indrek Kaljumäe (Jack), Aire Bornschein (Liine), Katrin Margus (Rutt), Ella Alemaa (Sirje), Sven Andresen (Valter), Taavi Piller (Edvin), Päivi Randver (Mirjam) ja Mihhail Võssotski (Marfon).

Selle lavastuse puhul jaotatakse etendustel nägijatest publikule silmaklapid, et panna end pimeda minategelase rolli. 

Esietendus 2. juunil kell 18 Eesti Lastekirjanduse Keskuse hoovis (Pikk 73, sissepääs hoovi on maja nurga tagant). Teine etendus 4. juunil kl 18 samas kohas.

Piletid kohapeal: 5 või 3 EUR (õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadusega inimesele ja saatjale)
Broneerimine: terateater@gmail.com

Toetajad: Eesti Kultuurkapitali rahvakultuuri sihtkapital, Tallinna Kesklinna Valitsus, Eesti Lastekirjanduse KeskusTäppisotsing
Juuli 2020
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman