Tramp ja Puutin

Autor: Diana Leesalu, Erik Moora, Mart Normet
Esietendus 31. oktoobril 2017 Solarise Apollo kinos

Nimiosades Jan Uuspõld ja Peeter Oja

Etenduse taustajõud on Linnateatri ja Kinoteatri dramaturg ja lavastaja Diana Leesalu, Eesti Ekspressi peatoimetaja Erik Moora ning Eesti Rahvusringhäälingu produtsent Mart Normet.

Teie silme all kohtuvad meie koduplaneedi kaks kõige võimsamat inimest. Nende selja taga seisab suur armee, palju raha ning üüratu ego. Õigemini, üüratu ego ei asu nende selja taga, vaid käib neist alati kaks sammu ees. Me kuuleme nende meeste tegudest ja mõtetest iga päev. Justkui elaksime nendega koos! Aga ometi ei ole me neid näinud inimestena.
Nüüd on see võimalus!

Mis juhtub siis, kui need gigandid omavahel kokku saavad?
Kui toas pole peale nende kahe mitte kedagi teist...
Plahvatus? Või kallistus?

Igatahes. Maailm ei ole peale seda kohtumist enam endine.

Selle sügise suurimas (nende meeste puhul on kõik SUUR) komöödiaetenduses "Tramp ja Puutin" võetakse maskid maha maailma valitsejatelt. Ja ka sinult, kallis vaataja! Sest igaühes meis on peidus Väike Tramp ja Väike Puutin.

Peeter Oja on oma kaaluka karjääri jooksul mänginud kõiksugu suuri mehi, aga meie igapäevast maailma kujundavat karakterit veel mitte. "Väikse Inimesena on huvitav pugeda Suure Mehe sisse ja vaadata, mis vigureid ta siis tegema hakkab," räägib Peeter Oja ootusärevalt.

"Väga paljud inimesed on enne magamaminekut mõelnud, mis toimub Putini või Trumpi peas. Kuidas on selline käitumine võimalik, kuidas saab inimene mõelda sääraseid mõtteid," imestab Jan Uuspõld. "Nüüd me teeme nende meeste pähe oma staabi ja toome teile sealt värskeid sõnumeid."


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
August 2020
E T K N R L P
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman