Tantsumaraton

Teater: Sõltumatu Tantsu Lava
Sõltumatu Tantsu Lava ja Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit kutsuvad tantsima võrdsete liikumisvõimaluste nimel!

28. detsembril toimub Sõltumatu Tantsu Laval Telliskivi loomelinnakus juba kolmas kord meelelahutuslik ja heategevuslik 12 tunnine tantsumaraton, mis kutsub tantsima ühise hea eesmärgi nimel. Tantsumaratoni eesmärk on pühitseda liikumiskultuuri ning sealjuures pöörata tähelepanu abivajajatele ja neile, kes ühiskonnas nõrgemal positsioonil. Soovime sündmusega suurendada liikumis- ja tantsualast teadlikkust, rõhutades, et igasuguse füüsilise vormiga ja ettevalmistusega inimesed on tantsupõrandal võrdsed ja kaasatud.


Maratoni 12 tundi jaotatakse eri tantsustiilide ja ülesannete vahel, kus osalejad saavad igal tunnil erinevaid  loomingulisi väljakutseid ja panna end proovile eri tantsustiilide, – vormide ja liikumiste osas tantsuplatsil.
Maratoni lavastajaks on koreograaf Teet Kask. Kohtunikeks on teatripedagoog ja koreograaf Raho Aadla, breik-tantsu professionaal Dmitri Teras, rahvatantsu juhendajad Janne Kuuskla ja Urmas Laigna, kes hindavad osalejate loomingulisust ja tantsimise mitmekesisust.

Tantsumaratoni õhtujuht: Kristel Aaslaid
DJ-d (ajakava tulemisel): Madli Teller, Eiki Nestor, Madis & Siim Nestor, Janek Murd, Kaisa Kattai & Jonas Kaarnamets, Rain Tolk, Jakob Rosin, Annie Rist, Peeter Ehala, Mihkel Sirelpuu, Dr. PhilGood

Tantsuline vastupidavustest kestab 12h, keskpäevast keskööni, igal tunnil mängib muusikat erinev DJ ning õhtut juhivad õhtujuhid, kelle ülesanne on ka võistlejaid turgutada. Kohtunikud jagavad kogu ürituse jooksul erinevaid auhindu. Kaksteist tundi vastupidanute seast selgub viimasel tunnil maratoni üldvõitja, kes saab auhinnaks rahalise preemia.
Maratonil osalemiseks peab olema vähemalt 14-aastane!


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
Juuli 2020
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman