TODES-ballett: Tantsime armastust

Alla Duhova show-ballett TODES esineb Eestis oma uue programmiga ja vene show-ballett TODES (Moskva) annab oma Eesti tuuri raames kaks kontserti.

Seekord ilmub TODES vaatajate ees natukene teises rollis ning näitab täiesti uue kavaga "Tantsime armastust", mis on juba saanud publikult väga palju tunnustust ja hetkel tuuritab võimsa käiguga mööda maailma parimaid kontserdilavasid.

Show-ballett TODES esineb 10.05.2015 Tallinnas, Nordea Kontserdimajas ja 11.05.2015 Tartus, Vanemuise kontserdimajas.

"Tantsime armastust" on teatraliseeritud etendus, mille laadset pole TODESi repertuaaris varem kunagi olnud. Publikut ootab ilust ja noorusest pakatav energia, sädelev huumor, uskumatu ja paeluv plastilisus, stiilsed kostüümid, samuti fantastiline valgustuslahendus ja suurepärane muusikaline saade.
Show-ballett TODES on üks lummav kõrgtasemeline ja professionaalne trupp, kelle etenduste pileteid on väga kiiresti ja alati kuni viimase piletini välja müüdud. Alla Duhoval õnnestub luua uskumatult elavaid ja kaasakiskuvaid etteasteid. Show-balleti tantsudes suudab ta alati ühendada omavahel palju keerulisi erinevate žanride elemente. Akrobaatika, breik, hip-hop, ballett ja tango - kõik nad ühilduvad nii harmooniliselt üheks tervikuks, et kogu etenduse jooksul ei suuda sa kohe üldse lavalt eemale vaadata.

"Tantsime armastust" ühendab endas kõige paremaid tänapäeva koreograafia saavutusi ning absoluutselt iga tantsija liigutus on kaasakiskuv. Süžee hoiab publiku pideva surve all ning sa kardad oma pilgu mujale suunata, et ei jääks vahele isegi pisemgi liigutus.
Vahel tekib tunne, et teatud akrobaatilisi elemente teostades jäävad tantsijad hetkeks õhku rippuma. Graatsia, plastilisus,kergus igas liigutuses, energia, kirg - kõike seda võib näha laval.
"Tantsime armastust" on põnev lugu ühest noorpaarist, kes kolib suurlinna eesmärgiga vallutada selle lavasid ja muutuda tähtedeks. Kõikidele raskustele vaatama suudavad peategelased hoida ka oma tundeid.

2014. aastal toimus TODESi elus suursündmus - show-trupp sai endale omaenda kodu Moskvas. Alla Duhova juhendamisel toimus TODESi Tantsuteatri pidulik avamine 2014. aasta aprillis. Kuulus tantsutrupp on seda sündmust oodanud pea 20 aastat. Selle aja jooksul on Venemaal ja Ukrainas tekkinud umbes sada TODESi filiaali kooli. Filiaal on olemas isegi Eestis ning Lätis ja Leedus. Mitmekordsed rahvusvalise muusikapreemia Ovatsioon laureaadid ja paljude rahvusvaheliste konkursside võitjad - Alla Duhova show-ballett TODES tantsib teile armastust 10. mail Tallinnas (Nordea Kontserdimajas) ja 11. mail Tartus (Vanemuise kontserdimajas).

Events website: http://www.tcc.eeTäppisotsing
Juuli 2020
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman