TILT 2018: Erinevusastmed & Järgne lahkujale

Kuues rahvusvaheline improteatrite festival Tilt esitleb: “Erinevusastmed” & “Järgne lahkujale”

20.-22. septembrini toimub Tallinnas kuues rahvusvaheline improteatrite festival Tilt! Improteater eristub klassikalisest teatrist selle poolest, et kõik mida publik etendusel näeb, sünnib kohapeal, improviseerituna publiku antud inspiratsioonisõnadest. Seega on iga etendus vahetu ja kordumatu, sest kahte täpselt ühesugust lugu pole võimalik lavale panna. Tilt toob teie ette parimad impronäitlejad ja -koolitajad nii Eestist kui üle kogu maailma!

Kuuendal rahvusvahelisel improteatrite festivalil Tilt on au võõrustada külalisi lähemalt ja kaugemalt. Et tegemist on meisterimprotajatega, on nad rõõmuga nõus vastu võtma ka väljakutseid, mis on suuremad kui lihtsalt eimillestki etenduse loomine! Mixer show etenduse päeval on erinevatest truppidest ja erineva kogemustepagasiga improtajaid kohtunud töötoas ning alles seal juhendaja abiga ette valmistanud õhtul lavale jõudva formaadi. Nii et enam värskemaks minna ei saa! Kuidas see kõik neil õnnestub, näeb juba kohapeal!


Mixer show: “Erinevusastmed”. Juhendaja: Kevin Miller (USA)
NB! Etendus on inglise keeles.

Järgmine kord, kui sa oled rahvast täis ruumis, vaata enda ümber ringi. Igaühel neist inimestest võib olla põnev lugu pajatada. Mis oleks, kui sa saaks nendega kaasa minna ja seda kuulda? Etenduses “Erinevusastmed” muutub improviseeritud lugu, mis paistab olema ühest tegelasest, äkitselt looks järgmisest.. ja siis järgmisest.. ja siis järgmisest. Seal ei ole ühte kindlat kangelast, lihtsalt lugudevõrgustik.

---

Mixer show: “Järgne lahkujale”. Juhendaja: Michaela Puchalková (CZE)
NB! Etendus on inglise keeles.

Inspireeritud filmist “Slacker”. Sarnaselt 1991. aasta filmile Slacker, on see formaat nagu üks pikk kaader, mis jälgib tegelasi läbi erinevate asukohtade ning stseenide. Tegevus toimub enam-vähem reaalajas ning ainus viis stseenivahetuseks on tegelasele järgnemine kui ta ühest stseenist lahkub ja järgmisesse sisse astub.


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
Juuli 2020
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman