TILT 2017: Tempo | Inspireeritud

Viies rahvusvaheline improteatrite festival Tilt esitleb:
Kokkoflava (FIN/FRA) - "TEMPO"
Nick Byrne (AUS) - "Inspireeritud"

21.-23. septembrini leiab Katariina kirikus aset juba viies rahvusvaheline improteatrite festival Tilt! Improteater eristub klassikalisest teatrist selle poolest, et kõik mida publik etendusel näeb, sünnib kohapeal, improviseerituna publiku antud inspiratsioonisõnadest. Seega on iga etendus vahetu ja kordumatu, sest kahte täpselt ühesugust lugu pole võimalik lavale panna. Tilt toob teie ette parimad impronäitlejad ja -koolitajad nii Eestist kui üle kogu maailma! Tilt - teater nagu ei kunagi varem! (Ega hiljem ka.)

Kokkoflava (FIN/FRA) - "TEMPO"
NB! Etendus on inglise keeles.

Kokkoflava toob festivalile oma formaadi TEMPO. Nad mängivad tempo, volüümi ja rütmiga. Kuidas avastatakse laval selliseid termineid nagu crescendo ja diminuendo ? Kuidas mõjutab etenduse tempo üksikuid stseene, erinevaid karaktereid ning improviseerijate vahelisi suhteid? See improteatri etendus saab inspiratsiooni muusika rütmist, inimestest, südametuksetest, ajast või lihtsast metronoomist, mis annab improduole nende tempo. Kokkoflava on Prantsue-Soome duo, mis esitab segatud vaba-vormi improt. Kaisa Kokko on Soomest ning Flavien Reppert Prantsusmaalt. Koos avastavad nad improteatri lõputuid võimalusi.

---
Nick Byrne (AUS) - "Inspireeritud"
NB! Etendus on inglise keeles.

Nick Byrne on teist tõeliselt inspireeritud!
Austraalia rahvusvahelise käsikirjata teatri festivali "Improvention" kunstiline juht Nick intervjueerib publiku liikmeid ning loob nende lugudest inspireeritult spontaanseid laule, monolooge ja sooloteatri etteasteid. See on piiripealne soolokabaree, mis sulatab teie südame ja kõditab huumorisoont.

Canberras, Austraalias, tegutsev Nick on professionaalne muusik, näitleja, lavastaja, produtsent ja improviseerija, kelle loominguline tee on ületanud aastakümneid ja kontinentide piire. Ta on loonud kümneid käsikirjata etenduste formaate, millest mitmeid on mängitud improfestivalidel üle maailma. Haarav intervjuude läbiviimise tehnika, mida ta kasutab, on saanud palju positiivset tagasisidet ning see viiski teda mõtteni esineda formaadiga "Inspireeritud".

Nüüd toob ta kokku oma muusikalise paindlikkuse, ehtsa kaastundlikkuse ja loomupärase
koomilisuse ning kombineerib need ühte mitmekesisesse kabaree-etendusse, milles publik
inspireerib laval toimuvat ja vastupidi.


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
Juuli 2020
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman