TILT 2017: Siin, praegu | Kõigil on üks

Viies rahvusvaheline improteatrite festival Tilt esitleb:
The Moment (FIN/USA) - "Siin, praegu"
Rocky Amaretto (NLD) - "Kõigil on üks"

21.-23. septembrini leiab Katariina kirikus aset juba viies rahvusvaheline improteatrite festival Tilt! Improteater eristub klassikalisest teatrist selle poolest, et kõik mida publik etendusel näeb, sünnib kohapeal, improviseerituna publiku antud inspiratsioonisõnadest. Seega on iga etendus vahetu ja kordumatu, sest kahte täpselt ühesugust lugu pole võimalik lavale panna. Tilt toob teie ette parimad impronäitlejad ja -koolitajad nii Eestist kui üle kogu maailma! Tilt - teater nagu ei kunagi varem! (Ega hiljem ka.)

The Moment (FIN/USA) - "Siin, praegu"
NB! Etendus on inglise keeles.

Etenduses "Siin, praegu" veedavad Kaisa ja Chris teiega 45 minutit reaalajas, triivides edasi-tagasi mälestuste, meenutuste ja ennustuste jadas, mis põhinevad meie elude emotsionaalsetel tõdedel. Etenduses leidub küllaga rõõmu, naudingut ja südamlikkust, kuid ka sama palju õrritavat ja ausat vestlust.

Kaisa ja Chris on improviseerijad, õpetajad ja improkogukonna juhid - üks Soomes, teine USA-s. Nad mängivad koos vaid paar korda aastas, kuid see on mõlema jaoks iga-aastane kõrghetk.

Õpetajatena rõhutavad mõlemad ausust, haavatavust, tõesust, füüsilisust, vaikust ja lõbutsemist. Nende etendused peegeldavad neid jagatud väärtusi!

---
Rocky Amaretto (NLD) - "Kõigil on üks"
NB! Etendus on inglise keeles.

Meil kõigil on lugusid oma isadest, isaks olemisest või ehk isaks saamisest. Rocky Amaretto toob teie ette oma etenduse “Isad”. Etendus algab ühe näitleja tõestisündinud looga antud teemal ning seejärel luuakse dialoog publikuga.

Lavale jõuavad lood nii publikult kui näitlejatelt. Mõnikord on need meile tuttavad, teinekord aga ootamatud ja erakordsed. Vahel toored, vahel lõbusad, vahel dramaatilised, kuid alati põnevad. Valmistuge teekonnaks.

Näitlejad Roemer Lievaart, Sven Lanser ja Marith Venderbosch Rocky Amaretto on Hollandis esinenud alates 2010. aastast. Loodud selleks, et täita tühimik sõnateatri ja improviseeritud teatri vahel, on Rocky Amaretto alati teatraalsuse ja ootamatuste otsinguil. Näidates elu nii nagu see on, võiks olla, või kunagi olema ei saa. Ning tuues teie ette valusalt naljakaid episoode sellest.


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
Juuli 2020
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman