TILT 2016: Tasakaalust väljas

Külalisetendus kinos Sõprus 21. oktoobril 2016

Neljas rahvusvaheline improteatrite festival Tilt esitleb:
Trickle Improv (BEL) - “Tasakaalust väljas”

Tulge ja visake meid tasakaalust välja!

Tasakaalust väljas on paeluv pikavormi etendus, mis annab publikule võimaluse esitada laval olevatele näitlejatele väljakutseid! Kõigepealt loovad esinejad publiku abil etenduse pealkirja. Seejärel antakse aga viiele suvaliselt valitud publikuliikmele värviline padi, mida neil on võimalik omale sobival hetkel (aga vaid üks kord etenduse jooksul) lavale visata. Need padjad mõjutavad parasjagu käimasolevat stseeni sundides seeläbi näitlejaid muutma ka kogu loo kulgu. Tulge ja vaadake - kas saate nad tasakaalust välja visata!

Trickle Improv on Belgia teatriduo, mis toob teie ette improviseeritud etendused, enamasti koos külalisesinejaga. Teatritrupp loodi 2013. aastal ning üsna pea sai alguse nende lõppematu etendusteseeria, mille raames on neid võimalik olnud näha kaks korda kuus mitmetes Belgia teatrites. Kuna nad esinevad nii hollandi kui inglise keeles, on neil Belgias üsna lai vaatajaskond.
Teistest improtruppidest eristab neid see, et igal nende etendusel on laval ka uus külalisesineja. Nende külaliste nimekiri on kiirelt täitunud tuntud improtajate nimedega nii Belgiast ja Hollandist kui ka mujalt Euroopast ning nad on osalenud ka mitmetel Euroopa improfestivalidel nii näitlejate kui koolitajatena.

NB! Etendus on inglise keeles.

---

20.-22. oktoobrini leiab kinos Sõprus aset juba neljas rahvusvaheline improteatrite festival Tilt. Improteater eristub klassikalisest teatrist selle poolest, et kõik mida publik etendusel näeb, sünnib kohapeal, improviseerituna publiku antud inspiratsioonisõnadest. Seega on iga etendus vahetu ja kordumatu, sest kahte täpselt ühesugust lugu pole võimalik lavale panna! Tilt toob teie ette ülevaate Eesti improteatritest ning parimad impronäitlejad ja -koolitajad üle kogu maailma! Olete palutud spontaanse teatri peole!

Lähem info: www.improfestival.eeTäppisotsing
Juuli 2020
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman