Stand Up Comedy with Louis & Karl: Michael Mittemeier

Autor: Michael Mittemeier, Isak Jansson
Etendus 21. mail Vaba Lava teatrimajas (inglise keeles)

Comedy Estonia põhiüritus Vaba Lava teatris Telliskivis. Kuna Elen Veenpere, tavapärane õhtujuht, rendab oma koomikukarjääri Inglismaal, siis miks mitte see muutus omaks võtta ning esitleda iga kord erinevat külalisõhtujuhti, niisiis on seekordne show "Stand Up Comedy with Louis & Karl"!

Peaesineja on sel kuul Saksamaa üks suurimaid staarkoomikuid, Michael Mittemeier! Comedy Estonial on suur au esitleda Michaeli Tallinnas, ta on parim tõestus sellest, et sakslastel tõepoolest ON huumorimeelt!

Teiseks külaliseks on koomik, kes ei ole Comedy Estonia showdel võõras. Olles üks meie esimesi peaesinejaid aastal 2010, on ta järjepidevalt tõestanud, et tal on ühed parimad laenguga setid ja ainulaadne pentsikus. Nüüd on ta tagasi uue kavaga: rootslane Isak Jansson!

Michael Mittemeier
Michael esitleb sisevaatleja juhti Maa äärealadele: sakslase hinge kütkestavalt sünge maastik- mõistatuslik koht, kus pesitsevad süütunne, Schadenfreude ja bratwurst - milline see on ? Mittermeier kasvas üles 70ndate Saksamaal, keset Baierni Lederhoseni punki, Austria tuumaintelligentsi, zombide sissetungi ja kosmilisi teaduslikke kaaperdajaid. Ta tõestab, et saksa naljaninad on olulised osad iga koomika asjatundja menüüst. Nendel süngetel globaalsete vastuolude aegadel päästab energiapommist baiernlane meid ülemaailmsest poliitilisest idiootsusest. Michael on naerude Oktoberfest... aga mitte saksa keeles ja mitte oktoobris.

Isak Jansson
Isak on Stockholmis elav Rootsi stand-up-koomik. Lisaks esinemisele töötab ta ka vabakutselise kirjaniku ja produtsendina ning juhatab töötubasid. Isak alustas oma koomikukarjääri rootsi keeles, kuid tänu Austraalias ja USAs saadud kogemustele on ta kokku pannud vaimustava eeskava inglise keeles. Isak on esinenud Inglismaal, Norras, Taanis, Soomes ja Eestis. Isaki huumor on rahvusvaheline: ta käsitleb ülemaailmselt teada-tuntud teemasid Rootsi noormehe vaatepunktist.

Õhtujuhid on Louis Zezeran ja Karl-Alari Varma

DJ Rain Tolk mängib kohvikus alates 19:00, tule võta enne midagi süüa ja naudi uut Comedy Estonia õlut “Heckle”!

Etendus on inglise keeles ja sobilik vanuses 16+

Piletid hinnaga 12€ eelmüügist ja 15€ viimasel nädalal ning kohapealTäppisotsing
Juuli 2020
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman