Stand Up Comedy with Louis & Karl: Craig Hill ja Dag Sørås

Etendus 17. septembril 2015 Vaba Lava suures saalis

Hooaja esimene “Stand Up Comedy with Stewart & Karl” toob teieni šotlase Craig Hilli ja Comedy Estonia vana sõbra, norralase Dag Søråse!

Craig Hill (SCO)

Craig Hill on Shotimaa eredaim komöödiatäht – nipsakas, üleolev ja ülevoolav. Kummaline segu solvavast stand-up’ist, muusikalistest vahepaladest ning ülinaljakast improvatsioonist on toonud talle rohkelt suurepäraseid arvustusi. Craig’I soe iseloom ja nakatav rõõmsameelsus, hiilga ajastus ja vokaalne võimekus annavad tema etteastele positiivse laengu.

Craig’i esimene edukas etteaste oli kohalikul talendivõistlused tema kodulinnas East Kilbrides, mil ta oli kõigest 10 aastane ning kus tema etteaste koosnes tolleaegsete diivade parodeerimises. Sellest hetkest ei olnud tal enda tuleviku suhtes enam kahtlusi ning õppima asus ta teatrikunsti Queen Margaret College’s. Seal said tema leivanumbriteks komöödia karakterid ning iprovisatsioon – otse loomulikult (kuid mitte otsejoones) viis see kõik välja stand-up’ini.

2014 Edinburg Festival Fringe tähendad Craigi jaoks 15 etendust, mis kõik üksteise järel välja müüdi. Temast sai Edinburghi festivali saadik ning nüüdseks esindab ta oma kodukanti gala õhtutel New Yorgist Torontoni.

Dag Sørås (NO)

Dag Sørås on praegu kõige põnevam koomik Norras. Ta on tabav, poliitiliselt laetud ja jõhkralt aus. Afganistaan, järelvalve riik, sotsiaalne ärevus, anti-intellektualism ja religioon on ainult mõned hüppelauad millelt Sørås põrkab, et sukelduda pea ees sügavasse vastuolu basseini. Ära kahtle – tegemist on erakordselt oskusliku komöödia neile, kes pole huvitatud olema patroniseeritud või kellele ei meeldi, kui neile pidevalt pahna ette söödetakse.

Dagi toores, intelligentne komöödia tõi talle ühe maailma suurima koomiku, Doug Stanhope tähelepanu ja nii ongi Dag olnud talle soojendaks tema eelmisel tuuril Inglismaal ja Norras.

"Intelligente huumor". - Erling Borgen

“Ma olen tsiteerinud Dag Søråse nalju igaühele, kes on valmis neid kuulama sellest ajast peale kui temaga Londonis koos töötasin. Kui ta ei töötaks ka inglise keeles, siis ma soovitaks teil õppida ära Norra keel ja teda kuulama minna. Lihtsalt veendu, et ta sööks, enne kui sa talle kell 7 hommikul jooke väja tegema hakkad.” - Doug Stanhope


Õhtujuhid: Stewart Johnson  ja Karl-Alari Varma


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
Juuli 2020
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman