Slava's Snow Show

Slava Polunin, Gidon Kremer ja Kremerata Baltica / «сНежное шоу» Славы Полунина

Nokia Kontserdimajas etendusb planeedi kuulsaim ja enimoodatud Slava Polunini „Lumeshow“. Kriitikud peavad seda teatriklassikaks ning Vjatšeslav Poluninit maailma parimaks klouniks. Lumeshow’d on peetud arvukate kõige mainekamate teatriauhindade vääriliseks nii Londonis, Edinburghis, Liverpoolis, Dublinis kui Barcelonas. Show’st on kirjutanud ajalehed ja ajakirjad Broadway’st Uus-Meremaani.
Sel korral etenduv „Lumeshow“ on veelgi intrigeerivam ning erakordsem. Niikaua kui lumeshow’d esitatud on, pole veel olnud kahte täpselt ühesugust etendust. Tallinnas esineb Slava Polunin koos maailmakuulsa viiuldaja Gidon Kremeri ning tema „Kremerata Baltica“ orkestriga.
Polunin ja Kremer on mõlemad eksperimentaatorid! Kaks artisti saavad kahe kunsti piirimail kokku, ajavad omavahel ning publikuga juttu, kasutades selleks mitte sõnu, vaid muusikat ja pantomiimi. Sünnib tõeline lumesümfoonia!

Polunini „Lumeshow“ pole võimalik sõnadega ümber jutustada, tuleb lihtsalt ise kohale minna, näha ja tunda. Etenduselt leiab igaüks endale midagi. Mõnele on see lüüriliseks tagasipõikeks lapsepõlve, mõnele aga hingekriipiv jutustus üksindusest. Mõni saab punaseid lohmakaid susse kandva absurdse kollase mehikese üle südamest naerda ning tema järel korrata: „Asisjai ...“. 
Vaatajatest saavad „Lumeshow“ osalised, publiku meeleolud ja reageeringud on etenduse pärisosaks ning muudavad selle erakordseks ja kordumatuks.

12. jaanuaril kingib Nokia Kontserdimajas „Kremerata Baltica“ orkestri saatel asetleidev Slava Polunini „Lumeshow“ teile palju lumist hellust ja unustamatuid elamusi! Sellisest uusaastakingist võib vaid unistada!

Video: http://youtu.be/878vN4dQo7k

Alla vanuse 8 eluaastat pole soovitatav.
Pileti hinnad vahemikus 50 € kuni 100 € (vastavalt istekohale).Täppisotsing
Juuli 2020
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman