Sentimentality TV

Autor: Gardenparty
Esietendus 21. augustil 2019 Linnafestivalil UIT Tartus aadressil Käo 4

Kestvuslavastus
 
Idee autorid ja esitajad: Anders Tougaard (DK), Keili Retter, Laura Niils, Maret Tamme, Tobias Shaw Petersen (DK)
 
Gardenparty trupp kolib ühte Tartu majja ja sina oled oodatud meile külla!

Positiivse nihilistliku ellusuhtumisega loome õndsa ja ilusa elukorralduse – turvalise sadama, mis on varjatud tuleviku hirmude eest. Ümbritsetuna iial närtsivatest lilledest kaevume mineviku ja oleviku nostalgiasse. 90ndate lastena meenutame soojalt tolleaegset popkultuuri, kaevume oma lapsepõlve mälestustesse ja uurime, kui erinev oli lapsest suureks kasvada Taanis ja Eestis. Me pühime probleemid pehme vaiba alla ning süüvime oma üheksakümnendate hõngulise pesa majapidamismurede õndsusesse. Meie tegemist vajavate asjade nimekiri on mitmekesine: taimede kastmine, magamistoa koreograafiad, spagettide keetmise sümfooniad, pidulikud õhtusöögid, koristamine, raamatute lugemine, filmide vaatamine, aiatööd, võimlemine ja palju muud. Sa oled oodatud liituma ja lahkuma, jälgima meie päeva, meiega aega veetma, koristama, sööma ja mängima. Majas toimuvad sündmused on otseülekandes universumisse – püsi sagedusel! 
 
Etendus on inglise, eesti ja taani keeles ning kehakeeles.

Pilet tagab teile sissepääsu etendusele kogu festivali ajal. Maja on avatud kõikidel festivalipäevadel vahemikus 11:00-21:00, täpsem päevakava avaldatakse UIT festivali kodulehel ja sündmuse Facebooki lehel. Hoia silm peal!

---
GARDENPARTY on eksperimentaalne lavakooslus, kes avastavad ruumi, teksti ja mateeriat koreograafilise silma kaudu. See on nende teine projekt pärast 2018. aasta lavastust "Correction" (kaasprodutsent Sõltumatu Tantsu Lava), mida esitati nii Taanis kui ka Eestis. Algse koosseisuga ehk Tobias Shaw, Maret Tamme ja Anders Tougaardiga on nüüd ühinenud Eesti stsenograaf Keili Retter ja näitleja Laura Niils.


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
August 2019
E T K N R L P
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman