Saksa kevad: Eifo efi

Autor: Ioannis Mandafounis, Fabrice Mazliah

Tantsuteater MAMAZA

Kontsept/ koreograafia/ tants Ioannis Mandafounis, Fabrice Mazliah
Dramaturgiline koostöö Liz Waterhouse, David Kern
Tehniline teostus Harry Schulz
Produktsioon/ korraldus Johanna Milz
Kaasproduktsioon Künstlerhaus Mousonturm, The Forsythe Company, kunstenfestivaldesarts, PACT Zollverein Essen

Kahe keha liikumist täiendavad peegelduvad objektid ja muud abivahendid, mis tekitavad elamuse, nagu oleks kohal ka teisi. “Eifo Efi” küsib, kuidas saame olla element millestki, mis meist erineb: mina osa sellest, meie nende sees, esineja osa publikust, mina osa meist. Lähtudes oma koreograafilisest tööst, mis muu hulgas uurib näivust ja visuaalseid paradokse, jutustab “Eifo Efi” loo tungist siduda omavahel näitleja ja vaataja kogemus.
 
Ioannis Mandafounis ja Fabrice Mazliah loovad oma duetis topeltduubleid mitmekordistades kahe keha tajumist kujuteldava reaalsuse ja peegeldusega. Liikumist ümbritseb ja saadab kõne.
 
"Eifo efi" tähendab heebrea keeles “Kus on Efi?” Vaba Lava hooaja kuraator Thomas Frank selgitab: “Loos on rikkalikult visuaalseid ja kuuldavaid märke, mis esitavad väljakutseid meie mälule, segavad meie harjumuspäraseid viise asju tajuda ja mõtestada. Etendus tõmbab publiku kaasa koos leiutama ja uusi seoseid leidma.”
 
Kolmeliikmeline trupp MAMAZA, mis tegutseb hetkel peamiselt Frankfurdis, tuli kokku aastal 2009 ning on oma lavastustega esinenud paljudel maailmalavadel ning pälvinud väärikaid auhindu.

Etendus on inglise keeles ning kestab 50 minutit. 


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
Juuli 2020
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman