Patuste õhtusöök

Autor: Mihkel Raud
Lavastaja: Ain Mäeots
Esietendus 22. märtsil 2017 Gurmeeteatri paviljonis Tornide väljakul

Valguskunstnik Priidu Adlas
Peakokk Filip Langhoff (Soome)

Kes poleks viibinud pidulikul õhtusöögil, mida ilmestavad vastupandamatud road, suurepärane muusika ning hea seltskond? Me kõik oleme. Taolised õhtud on ju toredad, ent tüütuseni igavad.

Mis juhtub aga siis, kui süütu õhtusöök muutub ootamatult reality showks, kus on mängus sinu uhkus, eneseväärikus ning kõige tumedamad saladused? Milliseks muutuvad pealtnäha viisakad inimesed siis, kui kellegi nähatamtu kavalus neid üksteise vastu üles ässitama hakkab? Kuidas lõpeb õhtusöök, mille käigus materialiseeruvad kõik seitse klassikalist surmapattu: uhkus, ahnus, kiim, kadedus, aplus, laiskus ja viha?

"Patuste õhtusöök" on interaktiivne põnevuskomöödia muusika ja kolmekäigulise õhtusöögiga, kus piir sündmuste ja publiku vahel on peaaegu olematu. Kahe tunni jooksul saab nautida tippkokkade poolt valmistatud gurmeeroogi ning elada keset ootamatutest pööretest koosnevat reaalsust, kus keegi pole see, kellena ta paistab. Siin hakkab ka kõige ausam inimene lõpuks valetama. Või äkki hoopis vastupidi?

Õhtusöök toimub spetsiaalses Gurmeeteatri paviljonis, mis püstitakse Tornide väljakule – haljasala, mis asub Tallinna vanalinnas. Tornide väljak piirneb Suurtüki tänava, Rannamäe tee, Nunne tänava, Suur-Kloostri tänava ning Tallinna linnamüüriga, milles asusid keskaegsed vahi- ja kaitsetornid, mis osaliselt on säilinud tänapäevani. 

Korraldaja: Gurmeeteater 


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
Juuli 2020
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman