Ott Sepp tõuseb üles

Teater: POINT
Autor: Ott Sepp, Mart Normet, Erik Moora
Lavastaja: Karl Kermes
Esietendus 14. novembril 2014 Rapla kultuurikeskuses

Vabakutselise näitleja Ott Sepa ning stand-up kaubamärgi POINT koostöös jõuab novembris lavale Ott Sepa esimene stand-up komöödia.

Turnee käigus antakse etendusi üle Eesti ning jõutakse ka Soomes elavate eestlaste ette.

Raplast algav turnee  jõuab viie nädala jooksul enamustele Eesti lavadele ning ulatub ka Soomes elava Eesti kogukonna ette. Korraldaja lubab räigelt palju värsket, teravat ning ootamatu rakursi alt loodud huumorit, mis oma aususes võib kohati olla ehmatav.

“Stand-upi olen tahtnud teha juba lavaka lõpetamisest saadik, kuid seni on see vaid unistuseks jäänud. Kuna sellest hooajast olen ma teatrist vaba ning oma aja ja plaanide peremees, võtsin aega, et süveneda stand-up komöödia olemusse. Karl Kermese, Mart Normeti ja Erik Moora loodud stand-up kaubamärk POINT on suurepärane võimalus ja platvorm realiseerida oma plaanid ja unistused professionaalse meeskonnaga ja kõrgetasemeliselt. Neil meestel on visioon ja arusamine eestikeelsest stand-upist.  Kõik see kokku tähendab, et sünnib räigelt palju nalja,” rääkis Ott Sepp.

POINTi looja Karl Kermes kommenteerib algavat turneed järgmiselt: “Oleme Oti stand-upi suhtes vägagi ootusärevad. Stand-up ei ole igaühele jõukohane, kuid Otil on tugevaks stand-upiks väga head eeldused. Oti siirus, otsekohesus ja mõttekäigud on geniaalsed. Olen POINTi eesmärgiks seadnud eestikeelse stand-up kultuuri arendamise ning suurte rahvahulkadeni viimise. Ott, Mart ja Erik võtavad seda eesmärki väga tõsiselt ning töötame igapäevaselt uutes kõrgustes, tunne on vägev ja ma luban, et novembrist sünnib selles vallas suuri asju.”

Pileteid müüvad Piletilevi, Ticketpro, Piletimaailm ja Lippupalvelus.Täppisotsing
November 2014
E T K N R L P
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman