Once Upon A Time In Estonia

Teater: Kinoteater
Autor: Henrik Kalmet, Diana Leesalu, Paul Piik
Esietendus 4. detsembril 2016 Apollo Solarise kinos

Laval Argo Aadli, Indrek Ojari
Lava taga Henrik Kalmet, Diana Leesalu, Paul Piik
Helikujundaja Arbo Maran
Valguskujundaja Priidu Adlas
Videokujundaja Sander Allikmäe
Produtsendid Kinoteater ja Apollo Kino

Kinoteater teeb esmakordselt koostööd Apollo kinoga ning koostöö tulemusel esietendub detsembris Apollo Solarise kinos komöödialavastus “Once Upon a Time in Estonia”. Lavastuses astuvad üles näitlejad Indrek Ojari ja Argo Aadli ning lavatagusteks jõududeks on Henrik Kalmet, Diana Leesalu ja Paul Piik.

Diana Leesalu avab tagamaid: “Viis aastat tagasi, kui panime oma trupi nimeks Kinoteater, siis tegelikult ei mõelnud üldse selle peale, et peaksime lavastusi looma kinos, pigem mõtlesime, et võiks teha “kino” selles tähenduses, et teha nalja, aga antud lavastuse kontekstis võiks öelda, et miks mitte teha nalja just kinosaalis. Tundub, et nimi sai tol korral täiesti õigesti valitud”.

Henrik Kalmet lisab omalt poolt: “Täiesti tavaline tükk. Lõpus ka suht midagi ei juhtu.”

“Once Upon A Time In Estonia” on Kinoteatri komöödia kahest tavalisest Eesti mehest, kes tutvuvad töötukassa ukse taga ning otsustavad oma täbarast majanduslikust olukorrast välja tulemiseks teha sellise Eesti filmi, mis lõpuks ometi vallutab maailma ning teeb neist endist miljonärid. Ühest küljest on see lavastus humoorikas ülevaade Eesti kultuurimaastikul toimuvast ning teisest küljest näitlejameisterlikkuse tuleproov - näitlejad Argo Aadli ja Indrek Ojari loovad kahepeale mitukümmend erinevat tegelaskuju.


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
September 2020
E T K N R L P
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman