Kunksmoor

Teater: Emajõe Suveteater & Karlova Teater
Autor: Aino Pervik
Lavastaja: Andres Dvinjaninov
Esietendus 9. augustil 2013 Viimsi Vabaõhumuuseumis

Muusika: Indrek Kalda ja Andres Kuut
Osades: Ingrid Isotamm (Nuku- ja Noorsooteater), Inga Lunge, Andres Dvinjaninov, Toomas Lunge

Keset tuulist merd oli ühes kohas pisike saar...!“
Aino Perviku legendaarse „Kunksmoori“ äratab sel suvel ellu Viimsi Suveteater. Loomulikult ärkavad ka kapten Trumm ja paljud teised. Viimsi Vabaõhumuuseumis etenduv lavastus on täis rõõmu ja laulu, nalju ja lugusid Emmeliinest ja tema kapten Trummist. Lavastaja ja Suveteatri juht Andres Dvinjaninovi jaoks on see juba teine kohtumine nende armsate vanade veidrike ja nende kokkusaamise ja kokkujäämise looga. Kümme aastat tagasi tõi ta „Kunskmoori“ Nukuteatri lavale, olles ise  ka muusikaline kujundaja, millega pälvis aasta parima muusikalise kujunduse tiitli 2003. aasta teatripreemiate jagamisel.

Seekordses lavastuses on ta appi kutsunud Kaunimate Aastate Kvarteti, kooseisus Toomas Lunge, Indrek Kalda, Andres Kuut ja Andres Dvinjaninov.  Laule ja lugusid saab olema palju, sest Kunksmoor (Ingrid Isotamm, Nuku- ja Noorsooteater) armastas väga vanu meremeeste lorilaule.  „Ta hääl oli kile ja kähisev, selle eest aga hästi vali“. Kapten Trummi ja trummi mängib Andres Dvinjaninov. Kõike ja kõiki muud mängib Inga Lunge. Vaid kümme korda saab Viimsi Suveteatris näha-kuulda lustlikku muusikalist „Kunksmoori“  suurtele ja väikestele.

Ja Trumm võttis õnnelikult oma moori ümbert kinni ja andis moorile musi. Oli ütelmata ilus suvehommik. Õhk Kunksmoori saare ümber oli kuldne ja sumises.“


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
August 2014
E T K N R L P
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman