Kujutluse võim ehk koomiliste sketšide õhtu

Teater: Improteater IMPEERIUM
Autor: trupp
Lavastaja: trupp
sõnalavastus
Esietendus 28. veebruaril 2014

"Kujutluse võim ehk koomiliste sketšide õhtu" on etendus improteatri lühivormi mängudega – lühikesed improviseeritud sketšid, kus näitlejad pannakse ootamatutesse olukordadesse. Näha saab kohapeal sündivaid kaasahaaravaid stseene, humoorikaid tegelasi, lauluhitte jm. Etenduse kulgu saab iga pealtvaataja ise soovi korral suunata, sest meie etendusel sünnib kõik publiku silme all, teksti pähe ei õpita ja mängitavaid sketše varem välja ei mõelda. Etenduse jooksul küsime publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid, mida mitte keegi teine enam kunagi ei näe.

Improetenduse võlu peitub ootamatuses, situatsioonikoomikas ning artistide leidlikkuses. Keegi ei tea, mis juhtuma hakkab, kõik on võimalik ning see on meelierutavalt vaimukas!
Improteatri etendus ärgitab õpilaste kujutlust ja fantaasialendu. Lisaks näevad õpilased teistmoodi teatrit kui tavapäraselt – teeme lava peal teoks nende mõtted ja sütitame huvi ka kõige teatrikaugemas õpilases. Annab noortele suure hulga positiivset hoogu!

IMPEERIUMis tegutsevad kutselised näitlejad Kati Ong, Merilin Kirbits, Rauno Kaibiainen, Maarika Mesipuu-Veebel, Maarius Pärn, Tarvo Krall, Mairi Tikerpalu ja Erki Aule, muusikud Ragnar Toompuu, Madis Kreevad, Madis Jürgens ning valgustaja Mario Saarik.

Laval on kolm näitlejat, muusik ja valgustaja.
Kestus 45 minutit
Noortele ja täiskasvanutele

NAKS festivali etenduse piletid FIENTAst. 


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
Jaanuar 2022
E T K N R L P
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman