KorFest 2017: 3 kihti / S.I.N. ⅓ süntees

Autor: Häldi Kasak; Jaroslav Galitski
Estietendused 21. aprillil 2017 TLÜ teatris Stella

Häldi Kasak BA "3 KIHTI"

Juhendaja Maria Goltsman
Muusika autor Meisterjaan
Valguskujundaja Ants Kurist
Tantsijad Carolin Ligi, Katre Sabbal, Aleksandra Tuzikova

Lavastus uurib liikumisvõimalusi põrandal, püsti ja vahepealses olekus ning liikumisjadade modifitseerimist ühelt tasandilt teisele.

Häldi Kasak ütleb: "Tunnen, et mul on veel nii palju tundmatut ala avastada ja kogeda läbi liikumise. Tahan, et see avastamine ja kogemine kunagi ei lõppeks"

Jaroslav Galitski MA “S.I.N. ⅓ SÜNTEES”

Juhendaja Heili Einasto
Valguskujundaja Ants Kurist
Helilooja Einike Leppik
Stsenogaaf Tamara Matjanina
Tantsijad Aneta Varts, Ingrid Elsa Mugu, Liise-Marie Valgi, Marta Jamsja, Siim Praats, Silver Soorsk, Kerstin Vnukova, Kristin Tagam

Kujutage endale lugu, mis on pikem kui inimkond ja suur nagu maailm.
Kujutage, et mingil aja võtate isegi sellest loost osa.
Olge valmis, sest täna see lugu algab!

Mina olen Jaroslav Galitski. Poiss, kes oli tark matemaatikas ja keemias, aga endalegi ootamatult asus tantsu õppima. Juba koolis tahtsin jutustada lugusid, kuid kuna keeltega polnud sõber valisin liikumiskeele. Alustasin võistlustantsijana ja jätkan "tantsin-mida-vaja" tantsijana.

---

TLÜ koreograafia õppekava korraldab alates 2008. aastast õppekava mitmekülgse loomingulise tegevuse tutvustamiseks ja tudengite lõputööde ühe nimetaja alla koondamiseks noorte tantsuloojate festivali KorFest, kus läbi aastate on kevadeti avalikule esitamisele tulnud ridamisi tantsueriala bakalaureuse- ja magistriõppe tudengite lõpuetendusi. Etendused on loodud lõpetajate endi poolt, kuid lisaks lõpuetendustele esitatakse igal aastal ka professionaalsete koreograafide käe all valmivaid lavastusi eesmärgiga anda tudengitele võimalus osaleda tantsulavastuse väljatoomise "laboris" ning professionaalses loomeprotsessis.


Vaata lavastuse kodulehte


Täppisotsing
Juuli 2020
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman