Elu ilma Bentleyta

Autor: Henrik Normann
Lavastaja: Anne Paluver
Esietendus 14. novembril 2014 Keila Kultuurikeskuses

Lavastaja: Anne Paluver
Kirja pani: Katrin Lust

Kas mäletate, kuidas veel 15 aastat tagasi tundus pea igale vähegi ettevõtlikule eestlasele, et ka temast võib saada miljonär? Paari aasta pärast sõidan Bentley luksusautoga ja teisiti see ei hakkagi olema, sai mõeldud ja pandud peakat kauboikapitalismi. Bentley roolis väljus sellest seiklusest vaid mõni üksik. Enamuse jaoks osutus tundmatu hüppamiskoht pigem Serena veepargi musta toru sarnaseks – kolinaga ja tippkiirusel kukkumine karmi reaalsusesse nii, et Betnley nimi ei tulnud pärast enam meeldegi.
Aga mõnel oli vähemalt lõbus sõit! Kuigi pikad linad jäid saamata, sai vähemalt pika liu!
Üks selliseid oli ka Henrik Normann. Ka tema tahtis Bentleyt, aga pole siiani saanud. Henriku liug oli kindlasti üks kurvikamaid. Vahepeal tundus, et ümberringi ei vahutagi kloorivesi vaid hoopis šampanja. Sõit viis peadpööritavatest paksude rahapakkide ja saledate naistega tihedalt sisustatud buumidest sügavatesse kriisidesse, mis varitsesid juba järgmise kurvi taga. Henriku teele sattusid igasugu neljatähelised takistused. Ei, mitte f*** ega s*** ega p***, vaid euro, siis masu ja viimase paugu pani mupo.

Ja nüüd, vana ja kobedana ei teagi, kas ta enam jalgu alla saab. Jah, unistus saada miljonäriks on täna pigem vana kui kobe, aga seiklus on olnud pöörane! On mida meenutada ja mille üle naerda. Ja kõige lõbusam on ikka naer iseenda üle.

Oma esimeses püstijalasoolos vaatab Henrik Normann üdini ausalt oma senisele elule tagasi läbi ainult talle omase huumoriprisma ja paneb vaatajad naerma nii iseenda kui meie kõigi üle.Täppisotsing
November 2014
E T K N R L P
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman