Comedy Estonia: Marcel Lucont & Dana Alexander

“Stand Up Comedy with Louis & Elen”
kutsub kõiki oma jõulu-eri show’le, mille peaesinejaks on üks meie kõige omapäraseim ja hirmnaljakaim koomik - fenomenaalne prantslane Marcel Lucont! Hea meel on teda tervitada värskelt avatud Vaba Lava teatrisaalis, mis asub üha hoogsalt arenevas Telliskivis.

Eelmisel korral võlus Marcel Tallinna publiku oma rõhutatult kuiva esitluslaadi ja prantsuse sarkasmiga, ning nüüd on ta tagasi, et taas võrgutada teid oma halvavalt üleoleva huumoristiiliga. Marcel on parim prantsuse koomik, keda maailm teab ja kui sa meid ei usu, siis tule ja küsi tema enda käest ning ta vastab sulle, miks ja kuidas see võimalik on.

“Fresh, accessible, hilarious” (Guardian)
“Truly excellent... stand-up at its very best”  (FringeReview.co.uk)
“Gag after consistent gag.. the quality doesn’t dip once... as smooth and concictent as a fine silky brie” (List)

Meie teine külaline on Kanada koomik Dana Alexander. Kanada üks radikaalsemaid ja naljakamaid naisi, kes nüüdseks küll elab ning töötab Briti saartel. Ta on mustanahaline naiskoomik Kanada comedy enamjaolt vägagi valgest ringkonnast ning tema materjal on värskelt kompromissitu, mis tugineb neiu mitmekülgsele elustiilile, gay sõpradele ja segasele Jamaica perekonnale. See on naine, kellest ei tasu mööda kõndida.

Nagu alati on ka see kord Comedy Estnonia sponsoreeritud baari Pudel poolt, kes vastutab selle eest, et meie üritustel ei puuduks parima hinnaga parim valik käsitööõllesid.

Sel õhtul astuvad üles: Marcel Lucont (FR), Dana Alexander (CAN)
Õhtujuhid: Louis Zezeran, Elen Veenpere

Kohvik avab uksed kell 19.00, tule kosuta enne etendust keha ja meelt.
Etendus on inglise keeles ja ei ole sobilik alla 16. aastastele.Täppisotsing
Juuli 2020
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman