Mängukava


27. oktoober


Topo-Ropo

10:30 Vastseliina Rahvamaja; Osta pilet Piletilevist

Klaabu

Vanemuine
11:00 Teatri Kodu; Osta pilet Piletimaailmast  

Röövel Hotzenplotz

Eesti Noorsooteater
11:00 Ferdinandi saal; Osta pilet Piletilevist

Tsuhh, tsuhh, tsuhh ...

Eesti Noorsooteater
11:00 ovaalsaal; Osta pilet Piletilevist

Pikk tige vanaeit

Oma Lava
12:00 Von Glehni teater; Esietendus 

Karin. Indrek. Tõde ja õigus. 4.

Tallinna Linnateater
18:00 Põrgulava; Osta pilet Piletilevist

Kosmilised saialilled

VAT Teater
18:00 Rahvusraamatukogu tornisaal; Osta pilet Piletimaailmast   Osta pilet Piletilevist

Sada ja kaks

Varius
18:00 Rahvusraamatukogu teatrisaal; Osta pilet Piletimaailmast  

Apelsinitüdruk

Eesti Noorsooteater
19:00 väike saal; Osta pilet Piletilevist

Ära jäta mind riplema

19:00 Sõltumatu Tantsu Lava;

Dekameron

VAT Teater
19:00 Narva Vaba Lava; Osta pilet Piletimaailmast   Osta pilet Piletilevist

Etturid

Ugala Teater
19:00 Ugala väike saal; Osta pilet Piletimaailmast   Osta pilet Piletilevist

Evolutsioon revolutsioon

Must Kast
19:00 Genialistide klubi; Osta pilet Piletilevist

Goodbye, Berlin!

Vene Teater
19:00 väike saal; Osta pilet Piletilevist


Krahv Luxemburg

Estonia
19:00 teatrisaal; Osta pilet Piletilevist

Kutse juubeliks!

Komöödiateater
19:00 Otepää Kultuurimaja ; Osta pilet Piletilevist

Lõppmäng

Rakvere Teater
19:00 Rakvere Teatri väike maja; Osta pilet Piletimaailmast  

Mängu ilu

Tartu Uus Teater
19:00 väike saal;

Naiste kool

Vanemuine
19:00 Sadamateater; Osta pilet Piletilevist

Õhtu Leháriga

Vanemuine
19:00 Vanemuise väike maja; Osta pilet Piletilevist

Pangalaen

Eesti Draamateater
19:00 väike saal; Osta pilet Piletimaailmast  

Unerohi

Vana Baskini Teater
19:00 Rapla Kultuurikeskus; Osta pilet Piletilevist


Täppisotsing
Oktoober 2020
E T K N R L P
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman