23.-29. aprillini toimub Tantsunädal 2017 Viljandimaal

Tantsunädala ajakava: 

P, 23. aprill
14.00 Eurütmiaetendus SAAB SIIS TÕDE LIHTNE OLLA…, Viljandi Noorte Eurütmiastuudio, Eesti Kunstilise Eurütmia Loometrupp jt, TÜ VKA must saal
19.00 Tantsufilmiõhtu, Koidu Seltsimaja, Jazziklubi Jasm

E, 24. aprill
19.00 STL Premiere: Sigrid Savi "Imagine There's A Fish" ja Keity Pook "Sünaps" TÜ VKA must saal

T, 25. aprill
18.00 Omakultuuriakadeemia - Arolin Raudva, Pärimusmuusika Ait, Väike saal
20.00 Valeria Januškevitš "after|ever|after", Lennukitehas, Valge Ateljee
21.00 Reelika Poroson "Miks? Teip!", TÜ VKA must saal

K, 26. aprill
19.00 Helsingi Teatriakadeemia TADaC tantsulavastus "Kosto I-IX ("Kättemaks I-IX"), TÜ VKA must saal
21.00 Anni Zupping "The Matter of Reflection", Koidu Seltsimaja, Supersonicumi galerii

N, 27. aprill
18.00 Stella Kruusamägi "ANIMULUS", TÜ VKA must saal
20.00 Karl Saks "Seisund ja disain", Koidu Seltsimaja, Supersonicumi galerii
22.00 Laura Mander "Salasibulad", TÜ VKA must saal

R, 28. aprill
14.00 Konverents "25 aastat kaasaegse tantsu kõrgharidust Viljandis", TÜ VKA
20.00 Leanika Mändma "düstüümia.", Koidu Seltsimaja suur saal
21.00 Ööülikooli loeng, Andres Maimik "Fiktsioon ja tegelikkus elus ja filmis", Koidu Seltsimaja, Jazziklubi Jasm
23.00 Helle Mari Toomel "EVER SO ROMANTIC", Koidu Seltsimaja suur saal

L, 29. aprill
13.05 Ühistantsimine Rahvusvahelise Tantsupäeva tähistamiseks, TÜ VKA hoov
14.00 Konverentsi "25 aastat kaasaegse tantsu kõrgharidust Viljandis" lõpetamine, TÜ VKA
15.00 Residentuuri esitlus - gerilja-installatsioon, Jaan Ulst, Viljandi mets-park
21.00 Viljandimaa öötantsupidu 2017, Viljandi laululava
22.00 HõuliART "Teraapia", Koidu Seltsimaja, Supersonicumi galerii
23.00 Tantsuõhtu "Tants X", Raamatubaar Romaan

KOOLI- JA KOOLITUSPROGRAMM

E, 24. aprill
9.30 Kontakttantsu tund, Viljandi valla lasteaed Päikesekiir, Päri
10.55 Loovtantsutund-etendus, Viiratsi kool

T, 25. aprill
11.00 Zuga ühendatud tantsijad "MeeleKolu", TÜ VKA must saal
12.00 Loovtantsutund-etendus, Viljandi Vaba Waldorfkool
12.15-13.55 Kooliprogramm "Mõtlevad Tantsijad", Halliste Põhikool

K, 26. aprill
10.00-11.30 Kooliprogramm "Mõtlevad Tantsijad", Leie Põhikool
12.15-15.45 Täiendõpe "Loovtants", TÜ VKA 001

N, 27. aprill
8.55-10.35 Kooliprogramm "Mõtlevad Tantsijad", Kirivere Põhikool
11.05 Loovtantsutund-etendus, Kõpu Põhikool
12.15  Loovtantsutund-etendus, Viljandi Paalalinna Kool
13.30-15.00 Kooliprogramm "Mõtlevad Tantsijad", Kalmetu Põhikool 

R, 28. aprill
9.30  Kontakttantsu tund, Viljandi valla lasteaed Päikesekiir, Pärsti
12.00 TLÜ tantsulavastus „Miks mitte, Volkonski?!“ (Koreograaf Teet Kask), Suure-Jaani Gümnaasium

 
Korraldajad jätavad endale õiguse teha kavas muudatusi!


Täppisotsing
Detsember 2019
E T K N R L P
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman