Eesti näidendi kuu etendused

Näidendikuu 2KUU ETENDUSED

K, 1. oktoober
Andrus Kivirähk „Hiired pööningul“. Kell 12.00 Endla teatri etendus Kuressaare Linnateatris
Ellen Niit „Suur maalritöö“. Kell 13.00 Ugala teatri suures saalis
Lauri Lagle „NO54 Kolmapäev“. Kell 19.00 teatris NO99
Mari Tammar „Hundihüüdja“. Kell 19.00 Rändteatri „Vaba vanker“ etendus Tartu Uues Teatris
Indrek Hargla „Viimane Mustpea“. Kell 19.00 Tallinna Filharmoonia etendus Mustpeade Majas

N, 2. oktoober
Indrek Hargla „Andromeda saar“. Kell 18.00 VAT Teater Rahvusraamatukogu teatrisaalis
Lauri Lagle „NO54 Kolmapäev“. Kell 19.00 teatris NO99

R, 3. oktoober
Piret Raud / Silvia Soro „Printsess Luluu ja härra kere“. Kell 13.00 Ugala suures saalis
Piret Raud / Silvia Soro „Printsess Luluu ja härra kere“. Kell 18.00 Ugala suures saalis
Indrek Hargla „Wabadusrist“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri suures saalis
Mari Tammar „Hundihüüdja“. Kell 19.00 Rändteater „Vaba vanker“ raamatupoes Haapsalu Raamat
Indrek Hargla „Viimane Mustpea“. Kell 19.00 Tallinna Filharmoonia Mustpeade Majas
Riina Maidre, Inga Salurand „Hei, õeke“. Kell 19.00 Von Krahli Teatri proovisaalis

L, 4. oktoober
Ott Aardam Mee hind“. Kell 17.00 Ugala suures saalis
Peep Pedmanson „Uno Bossa ehk Uno Loobi seitse elu“. Kell 19.00 Rakvere Teatri suures saalis
Riina Maidre, Inga Salurand „Hei, õeke“. Kell 19.00 Von Krahli Teatri proovisaalis
Lauri Lagle, Laura Kõiv „NO65 Suur õgimine“. Kell 19.00 teatris NO99
Peeter Oja, Mart Normet, Erik Moora „Kui loll võib inimene olla“. Kell 19.00 Monoteater Laagri City kontserdisaalis

P, 5. oktoober
Mika Keränen „Varastatud oranž jalgratas“. Kell 12.00 Eesti Draamateatri suures saalis
Heidi Sarapuu Laborant Viiding“. Kell 18.00 Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis
Indrek Hargla
„Viimane Mustpea“. Kell 19.00 Tallinna Filharmoonia Mustpeade Majas
Peeter Oja, Mart Normet, Erik Moora „Kui loll võib inimene olla“. Kell 19.00 Monoteater Viimsi kooli aulas

E, 6. oktoober
Indrek Hargla „Andromeda saar“. Kell 16.00 VAT Teater Rahvusraamatukogu teatrisaalis
Heidi SarapuuLaborant Viiding“. Kell 18.00 Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis
Peep Pedmanson
„Eesti mees ja tema poeg“. Kell 19.00 Endla Teater Abja rahvamajas
„Elu ja kuidas sellega toime tulla“ (trupitöö). Kell 19.00 Rakvere Teater Salme kultuurikeskuses
Lauri Lagle, Laura Kõiv „NO65 Suur õgimine“. Kell 19.00 teatris NO99
Peeter Oja, Mart Normet, Erik Moora „Kui loll võib inimene olla“. Kell 19.00 Monoteater Märjamaa rahvamajas
Andri Luup Tuvi“. Kell 19.00 Tartu Sadamateatris

T, 7. oktoober
Kaili Viidas „Põrrr…!!!“. Kell 11.00 Endla Teatri Küünis
Kaili Viidas „Põrrr…!!!“. Kell 13.00 Endla Teatri Küünis
Riina Maidre, Inga Salurand „Hei, õeke“. Kell 19.00 Von Krahli Teatri proovisaalis
Peeter Oja, Mart Normet, Erik Moora „Kui loll võib inimene olla“. Kell 19.00 Monoteater Paide kultuurikeskuses

K, 8. oktoober
Indrek Hargla „Wabadusrist“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri suures saalis
Tõnu Õnnepalu Sajand“. Kell 19.00 Ugala suures saalis
Mari-Liis Lill, Paavo Piik „Varesele valu…“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri väikeses saalis
Mari-Liis Lill, Paavo Piik „Harakale haigus…“. Kell 19.00 Tallinna Linnateatri Taevalaval
Riina Maidre, Inga SalurandHei, õeke“. Kell 19.00 Von Krahli Teatri proovisaalis
Mats Traat „NO49 Tõde, mida ma olen igatsenud“. Kell 19.00 teatris NO99

N, 9. oktoober
Mika Keränen „Varastatud oranž jalgratas“. Kell 12.00 Eesti Draamateatri suures saalis
Mari-Liis Lill, Paavo Piik „Varesele valu…“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri väikeses saalis
Mari-Liis Lill, Paavo Piik „Harakale haigus…“. Kell 19.00 Tallinna Linnateatri Taevalaval
Mats Traat „NO49 Tõde, mida ma olen igatsenud“. Kell 19.00 teatris NO99
Riina Maidre, Inga Salurand „Hei, õeke“. Kell 19.00 Von Krahli Teatri proovisaalis
Peeter Oja, Mart Normet, Erik Moora „Kui loll võib inimene olla“. Kell 19.00 Monoteater Kuressaare Kultuurivara saalis

R, 10. oktoober
Kristel Leesmend „Tund aega, et hinge minna“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri väikeses saalis
Toomas Suuman „Viimase öö õigus“. Kell 19.00 Rakvere Teatri väikeses saalis
Mats Traat „NO49 Tõde, mida ma olen igatsenud“. Kell 19.00 teatris NO99
Peeter Oja, Mart Normet, Erik Moora „Kui loll võib inimene olla“. Kell 19.00 Monoteater Haljala rahvamajas
Rein Pakk „Brüsseli kapsas“. Kell 19.00 Keila kultuurikeskuses (esietendus!)

L, 11. oktoober
Pilvi ÜllasteLugu kahest vereliblest“. Kell 12.00 NUKU ovaalsaalis
Andrus Kivirähk „Aabitsa kukk“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri Maalisaalis
Peeter Oja, Mart Normet, Erik Moora „Kui loll võib inimene olla“. Kell 19.00 Monoteater Vanemuise kontserdimajas
Rein Pakk „Brüsseli kapsas“. Kell 19.00 Keila kultuurikeskuses

P, 12. oktoober
Mika Keränen „Vana roosa maja“. Kell 12.00 Eesti Draamateatri suures saalis
Andrus Kivirähk, Urmas Lennuk, Tauno Aints „Rehepapp“. Kell 16.00 Vanemuise väikeses majas
Mati Unt „Good bye, baby!“. Kell 18.00 NUKU vahesaalis
Tõnu Õnnepalu „Vennas“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri väikeses saalis
Peeter Oja, Mart Normet, Erik Moora „Kui loll võib inimene olla“. Kell 19.00 Monoteater Endla teatrisaalis

E, 13. oktoober
Aino Pervik, Leelo Tungal, Olav EhalaArabella“. Kell 14.00 ja 18.00 Ugala suures saalis
Peep Pedmanson „Eesti mees ja tema poeg“. Kell 19.00 Endla Teater Väätsa mõisas
Ene-Liis Semper, Tiit Ojasoo „NO51 Mu naine vihastas“. Kell 19.00 teatris NO99

T, 14. oktoober
Pilvi Üllaste „Lugu kahest vereliblest“. Kell 11.00 NUKU ovaalsaalis
Mare Sabolotny / Rein Agur „Kirjaklambritest vöö“. Kell 16.00 VAT Teater Rahvusraamatukogu teatrisaalis
Tiit Palu, Sepo Seeman „Eesti mees ja tema naine“. Kell 19.00 Kuressaare Linnateatri etendus Türi kultuurikeskuses
Ene-Liis Semper, Tiit Ojasoo „NO51 Mu naine vihastas“. Kell 19.00 teatris NO99

K, 15. oktoober
Pilvi Üllaste „Lugu kahest vereliblest“. Kell 11.00 NUKU ovaalsaalis
Pilvi ÜllasteLugu kahest vereliblest“. Kell 14.00 NUKU ovaalsaalis
Mari Tammar „Hundihüüdja“. Kell 19.00 Rändteater „Vaba vanker“ Rapla kultuurikeskuses
Andrus KivirähkKarin ja Pearu“. Kell 18.00 VAT Teater Rahvusraamatukogu teatrisaalis
Ene-Liis Semper, Tiit Ojasoo „NO51 Mu naine vihastas“. Kell 19.00 teatris NO99

N, 16. oktoober
Pilvi Üllaste „Lugu kahest vereliblest“. Kell 11.00 NUKU ovaalsaalis
Aare Toikka „Sokrates. Pidusöök Prytaneionis". Kell 18.00 VAT Teater Rahvusraamatukogu teatrisaalis
Mari-Liis Lill, Paavo Piik „Varesele valu…“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri väikeses saalis
Mari-Liis Lill, Paavo Piik „Harakale haigus…“. Kell 19.00 Tallinna Linnateatri Taevalaval
Peep Pedmanson „Eesti mees ja tema poeg“. Kell 19.00 Endla Teatri Kuimetsa rahvamajas
Ene-Liis Semper, Tiit Ojasoo „NO51 Mu naine vihastas“. Kell 19.00 teatris NO99

N, 17. oktoober
Aare Toikka „Sokrates. Pidusöök Prytaneionis". Kell 18.00 VAT Teater Rahvusraamatukogu teatrisaalis
Mari-Liis Lill, Paavo Piik „Varesele valu…“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri väikeses saalis
Mari-Liis Lill, Paavo Piik „Harakale haigus…“. Kell 19.00 Tallinna Linnateatri Taevalaval
Toomas Suuman „Viimase öö õigus“. Kell 19.00 Rakvere Teatri väikeses saalis
Peeter Oja, Mart Normet, Erik Moora „Kui loll võib inimene olla“. Kell 19.00 Monoteater Mooste mõisas
Rein Pakk „Brüsseli kapsas“. Kell 19.00 Otepää Gümnaasiumis

L, 18. oktoober
Martin Algus „Kontakt“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri väikeses saalis
Mart Kivastik „Vares“. Kell 19.00 Endla suures saalis
Rein Pakk „Brüsseli kapsas“. Kell 19.00 Võru kultuurimajas Kannel

P, 19. oktoober
Aino Pervik, Leelo Tungal, Olav Ehala Arabella“. Kell 13.00 Ugala teatri suures saalis
Andrus Kivirähk, Urmas Lennuk, Tauno Aints „Rehepapp“. Kell 16.00 Vanemuise väikeses majas
Heidi SarapuuLaborant Viiding“. Kell 18.00 Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis
Peeter Oja, Mart Normet, Erik Moora
„Kui loll võib inimene olla“. Kell 19.00 Monoteater Nordea kontserdimajas
Rein Pakk „Brüsseli kapsas“. Kell 19.00 Põltsamaa kultuurikeskuses

P, 20 oktoober
Heidi Sarapuu Laborant Viiding“. Kell 18.00 Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis
Rein Pakk „Brüsseli kapsas“. Kell 19.00 Käina kultuurikeskuses

E, 21. oktoober
Rein Pakk „Brüsseli kapsas“. Kell 19.00 Kuressaare kultuurivara saalis
Aino Pervik, Leelo Tungal, Olav Ehala Arabella“. Kell 18.00 Ugala teatri suures saalis

K, 22. oktoober
Tõnu Õnnepalu „Vennas“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri väikeses saalis
Taavi Eelmaa, Juhan Ulfsak „NO53 Kadunud sõbra juhtum“. Kell 19 teatris NO99
Rein Pakk „Brüsseli kapsas“. Kell 19.00 Nordea kontserdimajas

N, 23. oktoober

Kristel Leesmend „Tund aega, et hinge minna“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri väikeses saalis
Tiit Aleksejev „Leegionärid“. Kell 19.00 Rakvere Teatri väikeses saalis
Taavi Eelmaa, Juhan Ulfsak „NO53 Kadunud sõbra juhtum“. Kell 19 teatris NO99
Peeter Oja, Mart Normet, Erik Moora „Kui loll võib inimene olla“. Kell 19.00 Monoteater Võru kultuurimajas Kannel
Rein Pakk „Brüsseli kapsas“. Kell 19.00 Vanemuise kontserdimajas

R, 24. oktoober
Andrus Kivirähk Eesti matus“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri suures saalis
Tõnu Õnnepalu „Vennas“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri väikeses saalis
Andrus Kivirähk „Aabitsa kukk“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri Maalisaalis
Taavi Eelmaa, Juhan Ulfsak „NO53 Kadunud sõbra juhtum“. Kell 19 teatris NO99
Peep Pedmanson „Eesti mees ja tema poeg“. Kell 19.00 Endla Küünis
Martin Algus Väävelmagnooliad“. Kell 19.00 PolygonTeater Rävala 8 (esietendus!)
Peeter Oja, Mart Normet, Erik Moora „Kui loll võib inimene olla“. Kell 19.00 Monoteater Keila kultuurikeskuses
Aino Pervik, Leelo Tungal, Olav Ehala Arabella“. Kell 13.00 ja 18.00 Ugala suures saalis

L, 25. oktoober
Andrus Kivirähk „Hiired pööningul“. Kell 12.00 Endla Teatri suures saalis
Priit Pajusaar, Janno Põldma, Heiki Ernits, Leelo Tungal „Detektiiv Lotte“. Kell 12.00 Vanemuise suures majas
Ott AardamMee hind“. Kell 17.00 Ugala Teatri suures saalis
Indrek Hargla „Wabadusrist“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri suures saalis
Toomas Suuman „Viimase öö õigus“. Kell 19.00 Rakvere Teatri väikeses saalis
Martin AlgusVäävelmagnooliad“. Kell 19.00 PolygonTeater Rävala 8
Rein Pakk „Brüsseli kapsas“. Kell 19.00 Loogri City kontserdimajas

P, 26. oktoober
„Mikiveri tagi“. Kell 19.00 Tartu Uus Teater Vaba Lava teatrikeskuses
Peeter Oja, Mart Normet, Erik Moora „Kui loll võib inimene olla“. Kell 19.00 Monoteater
Viljandi Pärimusmuusika Aidas
Rein Pakk „Brüsseli kapsas“. Kell 19.00 Endla teatri suures saalis

E, 27. oktoober

„Mikiveri tagi“. Kell 19.00 Tartu Uus Teater Vaba Lava teatrikeskuses
Mats Traat „NO49 Tõde, mida ma olen igatsenud“. Kell 19.00 teatris NO99
Peep Pedmanson „Uno Bossa ehk Uno Loobi seitse elu“. Kell 19.00 Rakvere Teater Vanemuise väikeses majas
A. H. Tammsaare, Elmo Nüganen „Tõde ja õigus. Teine osa“. Kell 18.00 Tallinna Linnateatri Põrgulaval
"Pööriöö", autor-lavastaja Jaanika Tammaru. Kell 19.00 Viljandi lennukitehases

T, 28. oktoober
Andrus KivirähkKarin ja Pearu“. Kell 18.00 VAT Teater Rahvusraamatukogu teatrisaalis
Tõnu Õnnepalu „Vennas“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri väikeses saalis
Mehis Pihla ja truppY-generatsioon“. Kell 19.00 Ugala teatri väikeses saalis
Mats Traat „NO49 Tõde, mida ma olen igatsenud“. Kell 19.00 teatris NO99
A. H. Tammsaare, Elmo Nüganen „Tõde ja õigus. Teine osa“. Kell 18.00 Tallinna Linnateatri Põrgulaval

K, 29. oktoober
Martin Algus „Kontakt“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri väikeses saalis
Andrus Kivirähk „Aabitsa kukk“. Kell 19.00 Eesti Draamateatri Maalisaalis
Mats Traat „NO49 Tõde, mida ma olen igatsenud“. Kell 19.00 teatris NO99
A. H. Tammsaare, Elmo Nüganen „Tõde ja õigus. Teine osa“. Kell 18.00 Tallinna Linnateatri Põrgulaval
Rein Pakk „Brüsseli kapsas“. Kell 19.00 Haljala rahvamajas
"Pööriöö", autor-lavastaja Jaanika Tammaru. Kell 19.00 Genialistide klubis

N, 30. oktoober
Indrek Hargla „Andromeda saar“. Kell 16.00 VAT Teater Rahvusraamatukogu teatrisaalis
Peep Pedmanson „Uno Bossa ehk Uno Loobi seitse elu“. Kell 19.00 Rakvere Teater Vanemuise väikeses majas
Martin AlgusVäävelmagnooliad“. Kell 19.00 PolygonTeater Rävala 8
Rein Pakk „Brüsseli kapsas“. Kell 19.00 Mooste mõisa Folgikojas
"Pööriöö", autor-lavastaja Jaanika Tammaru. Kell 19.00 Genialistide klubis

R, 31. oktoober
Mati UntGood bye, baby!“. Kell 18.00 NUKU vahesaalis
Tiit Aleksejev „Leegionärid“. Kell 19.00 Rakvere Teatri väikeses saalis
Rein Pakk „Brüsseli kapsas“. Kell 19.00 Viljandi Pärimusmuusika Aidas


Täppisotsing
Oktoober 2019
E T K N R L P
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman