Teatrisuvi 2013

Tiina Tauraite traktorMAI
esietendused

9.05 Patrick Marber "Lähedus", lav Elina Pähklimägi, Kõue mõisa tallisaalis

24.05 Slawomir Mrožek "Leping", lav Indrek Apinis, Rakveres Pätsi Sahvri pööningul Jaama 11

31.05 Martin Algus "Arioso", lav Taago Tubin, Koidu Seltsimajas


JUUNI
esietendused

1.06 Toon Tellegen "Ritsikas", lav Veronika Šahhova, Vene Teatris 

7.06 "Thriller - Tribute to Michael Jackson", Vanemuise suures majas

7.06 Tiina Tauraite "Tiina Tauraite traktor", üle Eesti

8.06 Ferenc Molnár "Pál-tänava poisid", lav Mart Koldits, Linnateatri Lavaaugus

8.06 Friedebert Tuglas "Helene, Marion ja Felix", lav Mati Unt, Aegviidu-Kõrvemaa puhkealal

11.06 Heidi Sarapuu "Viis kuud Vildega", Rahvusraamatukogus

18.06 Mart Raud/Valter Ojakäär "Suveöö ilmsi", lav Meelis Hansing, Maarjalille talus

21.06 Andres Noormets "köök/keittiö", lav Andres Noormets, Võsu rannaklubis

27.06 Charles De Coster/Grigori Gorin "Thijl Ulenspiegeli lugu", lav Meelis Hansing, Luke mõisas

28.06 "Mõnikord on kõik nii selge", lav Kertu Moppel, Viinistu Kunstimuuseumis

28.06 Astrid Lindgren "Madlike", lav Kaido Rannik, Iloni Imedemaal

28.06 Urmas Vadi "Nukitsamees2", lavAndres Dvinjaninov, Kammivabriku klubis Tartus

20.06 Alice Sagrits, Teet Veispak "Minu Rihi", lav Urmas Lennuk, Sagritsa muuseumis Karepal

Veel mängitakse:

Eugene O'Neill "Saatuse heidikute kuu", lav Ingomar Vihmar, Laitse Graniitvillas

Halldór Kiljan Laxness "Islandi kell", lav Priit Pedajas, Draamateatri suures saalis 

Anton Tšehhov "Onu Vanja", lav Lembit Peterson, Püha Katariina kirikus

Ott Aardam "Mee hind", lav Ott Aardam, Saueaugu Teatritalus

Marsha Norman "Head ööd, ema", lav Vilja Nyholm, Hüüru mõisas

"... püüdetult ulbib laia jõe laisas voolus roheline konn", lav kalev Kudu, Tampere maja hoovis

"13", lav Jim Ashilevi, Kultuurikatla aias


JUULI
esietendused

3.07 Rünno Saaremäe "Õhtusöök", lav Andres Lepik ja Andres Tabun, Õisu mõisas

6.07 Taarka Pärimusteater "Leelo otsib setot", lav. Anne Türnpu, Obinitsas

7.07 Hristo Boitchev "Titanicu orkester", lav Madis Kalmet, Tapa raudteejaamas

10.07 Clèment Michel "Nädal aega, mitte rohkem", lav Eero Spriit, Lohusalu sadamas

10.07 Maksim Gorki "Vassa Zeleznova", lav Eili Neuhaus, Kukruse polaarmõisas

11.07 Friedebert Tuglas "Pühajärve armastus", lav Tiit Palu, Polovitsa rannas

12.07 Norm Foster "Neljakesi paaris", Estonian Golf & Country Club'is

16.07 William Shakespeare "Hamlet", lav Roman Baskin, Rakvere linnuses

17.07 Eduard Vilde "Prohvet Maltsvet", lav Ingomar Vihmar, Kukenoosi Viljakuivatis Albus

18.07 Veikko Huovinen "Lambasööjad", lav Veera Marjamaa, Kalevipoja Kojas

19.07 Bertolt Brecht "Härra Puntila ja tema sulane Matti", lav Ingo Normet, Raplamaal, Kaiu jaanituleplatsil

20.07 Rannarahva Muuseum "Naissaare naiste lood", lav Eva Kalbus, Omari küünis

27.07 Aino Undla-Põldmäe "Viru laulik ja Koidula", lav Katrin Nielsen, Koidula muuseumis

29.07 Heiki Kelp "Tamula, maja Katariina alleel", lav Tarmo Tagamets, "Tamula" söökla õuel

Veel mängitakse:

Gerda Kordemets "Surm, sünd ja laulatus", lav Gerda Kordemets, Tõstamaa mõisas

Jaan Kruusvall "Tasandikkude helinad", lav Aleksander Eelmaa, Saueaugu Teatritalus

Alan Ayckbourn "Suveunistused", lav Roman Baskin, Ohtu mõisas, Kõpu tuletornis ja Alatskivi lossis

G.B.Shaw "Mesallianss", lav Roman Baskin, Ohtu mõisa Tallisaalis

Kauksi Ülle "Peko", lav Ain Mäeots, Värska laululaval

Andres Ehin "Seljatas sada meest", lav Kaili Viidas, Pärnu Vanalinna Põhikooli võimlas

Loone Ots "Birkenruh' episood. Kurb armulugu", lav Ingomar Vihmar, Anija vallas Birkenruh' mõisakohas

Astrid Lindgren "Väike Tjorven", lav Jaanus Rohumaa, Viimsi Vabaõhumuuseumis


AUGUST
esietendused

1.08 Tiit Palu "Talgud", lav Tiit Palu, Kuressaare Sadamaaidas

1.08. Dominy Clements "Valgustatud pimedusejünger" lav Giuseppe Frigeni , Noblessneri valukojas

2.08 A.Tšehhov "Jalutuskäik Sorini mõisa pargis", lav Tiina Rumm, Rakvere Rahvaaias

3.08 A.H.Tammsaare "Vanad ja noored", lav Vallo Kirs, Vargamäe rehetares

3.08 Gerda Kordemets "Vanameestesuvi", lav Gerda Kordemets, Tõstamaa kultuurimajas

6.08 Dmitri Harchenko "Lumière", lav D. Harchenko, TÜ vanas kirikus

9.08 Margus Kasterpalu, Ilmar Raag, Jüri Ehlvest "Viimane võttepäev", lav Peeter Simm, Viljandi Kaevumäel

9.08 Aino Pervik "Kunksmoor", lav Andres Dvinjaninov, Viimsi Vabaõhumuuseumis

13.08 Olav Ehala, Leelo Tungal "Arabella", lav Margus Kasterpalu, Pirita kloostri varemetes

16.08 August Strindberg "Preili Julie", lav Roman Baskin, Kõue mõisas

22.08 "Preili Landskrone ja härra Pilstickeri armastuslugu. Legend Toompea müüritornide saamisloost" Piip ja Tuut Mängumaja sisehoovis

23.08 "Tokerjad", lav Anne Türnpu ja Eva Klemets, Anija mõisas

Veel mängitakse:

Marsha Norman "Head ööd, ema!", lav Vilja Nyholm-Palm, Hüüru mõisas

Jean Giraudoux "Undiin", lav Ain Mäeots, Tartu Toomkiriku varemetes

Kenneth Grahame "Tuul pajuokstes", lav Oleg Titov, Tallinna Botaanikaaias

Halldór Kiljan Laxness "Islandi kell", lav Priit Pedajas, Eesti Draaamteatris

Eugene O´Neill "Saatuse heidikute kuu", lav Ingomar Vihmar, Laitse Graniitvillas

estraadiõhtu "Puhta kuld", Komöödiateater, laululavadel üle Eesti

Gilles Tyrek "Minu girlfrend on eestlane", lav Eero Spriit, üle Eesti


Täppisotsing
Detsember 2019
E T K N R L P
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman