Teatrisuvi 2011

Käesoleva aasta suviste lavastuste kava. 

JUUNI
esietendused:
02.06 Väike prints (Titova) Estonia Kammersaalis 
03.06 Kindalmeelne Argenia (Meder) EMTA ooperistuudio Linnateatri Taevalaval
04.06 Misantroop (Molière, L.Peterson) Theatrum Kadrioru lossis 
04.06 Attila (Verdi, Saaremäe) PromFest Endla Teatri suures saalis
05.06 Head ööd, ema (Norman, Nyholm-Palm) Hüüru mõisas
05.06 Marquis D’Artiste (Sirera, Toompere jrjr) Eesti Draamateater Saku mõisas
09.06 Mees kirjus ülikonnas (Liives, Spriit) Hansahoovi teater Tartu Hansa Hoovis
10.06 Kaks pead (Steiner, Kaljuste) Nargenfestival Noblessneri ValukojasAlice
10.06 Noor Eesti (Drakadeemia, Rohumaa) Rakvere Teater Rahvaaias 
14.06 Alice live-performance Vene Teatri väikses saalis 
15.06 Harry barrikaadidel (Veski) Cabaret Rhizome Vabaduse väljakul
16.06 Saatuse heidikute kuu (O'Neill, Vihmar) Eesti Draamateater Laitse Graniitvillas 
17.06 Petmine (Pinter, H.Pakk) Kuressaare Linnateatris
18.06 Scapini kelmused (Molière, Nüganen) Tallinna Linnateatri Lavaaugus
18.06 Unustatud hinged (Rahman, Trass) Mägise põhuhoidlas Järvamaal
25.06 Toomkiriku müürivaim Volk ja keelatud vili (Rei) Emajõe Suveteater Toomikiriku varemetes
29.06 Ebahaige (Molière, Kerge) Vanemuine Laulupeomuuseumi (Jaama 14) pargis
Saatuse heidikute kuu
Juunis veel kavas:
Felix Ormusson (Tuglas, Aule) Oma Lava Hobuveskis
Gertrude Stein saatjaga (Wells, Palm-Nyholm) Ammende Villas ja Palmse mõisas
Krahv Dracula sügis (Betsuyaku, Tohver) PolygonTeater KUMUs
Lendajad (Tätte, Kaljuste) Omari küünis Naissaarel
Rööv (Pinter/Shaffer, Lepik) Õisu mõisas Viljandimaal
Sinised kilesussid jalas (Kivirähk) Hansahoovi teater
Tantsiv torn (Krigul, Pepeljajev) Kultuurikatlas
Valged Daamid (Kivirähk, Karusoo) Haapsalu linnuses


JUULI
esietendused:
01.07 Peko (Kauksi Ü, Mäeots) Vanemuine Värska laululaval 
01.07 Pärast surma Jendalis (Lennuk, Toompere jr) R.A.A.A.M. Jäneda Pulli tallis
01.07 Kraavihallid (Vaigur, Hansing) Tartumaal Luke mõisapargis
04.07 Palun lahkuge lavalt! (Chapman, Kerge) laululavadel üle Eesti
07.07 Eesti mees ja tema poeg (Pedmanson, Palu) Endla Teatri Küünis
07.07 Pulmatrall (Ilves, Komissarov) Tartu Hansa Hoovis
08.07 Helde puu(Silverstein, Aints, Kesler) Nargen Omari küünis
09.07 Palju õnne argipäevaks! (Tätte, Keerd) Endla Teatri suures saalis 
13.07 Jäägu meie vahele (Ayckbourn, Eensalu) Vana Baskini Teater
13.07 Minu hind? (Tafitšuk, Vaarik) Monoteater Käsmu Meremuuseumis
14.07 Jan Uuspõld: Minu elu meedias (Pakk) Monoteater Käsmus
14.07 Tasandikkude helinad (Kruusvall, Eelmaa) Saueaugu Teatritalus
15.07 Vabrikutüdrukud (McGuinness, Neuhaus) Kukruse Polaarmõisas
15.07 Petmine (Pinter) Õisu mõisas Viljandimaal
16.07 Ring (Maugham, Baskin) Kell Kümme Alatskivi lossis
22.07 Tühermaa (Jablonsakaja, Gatsalov) R.A.A.A.M. Viinistul
22.07 Peiarite õhtunäitus (Kõiv, Tohver) TeatriPolygon Kiisatamme talus
22.07 Tants aurukatla ümber (Traat, Palu) Tartu Botaanikaaias
28.07 Vargamäe voonake (Tammsaare, Lennuk) Tammsaare muuseumis Vargamäel
29.07 Viru tango (Marjamaa, Kinkkunen) Kalevipoja Kojas Jõgevamaal

Ebahaige (Molière, Kerge) Laulupeomuuseumi (Jaama 14) pargis
Head ööd, ema (Norman, Nyholm-Palm) Hüüru mõisas
Iha jalakate all (O'Neill, Baskin) Kurgjal
Mees kirjus ülikonnas Tartu Hansa Hoovis
Noor Eesti Rakvere Teater Rahvaaias 
Petmine (Pinter, H.Pakk) Haapsalus ja Tartus
Põrgupõhja uus Vanapagan (Tammsaare, Dvinjaninov) Toomkiriku varemetes 
Rööv (Pinter/Shaffer, Lepik) Õisu mõisas Viljandimaal
Sinised kilesussid jalas (Kivirähk) Tartu Hansa Hoovis
Toomkiriku müürivaim Volk ja keelatud vili (Rei) Toomikiriku varemetes
Valged Daamid (Kivirähk, Karusoo) Haapsalu linnuses

AUGUST
esietendused:
01.08 Morten lollide laeval (Jancis, Toikka) VAT/Kuressaare Sadamaaidas ja KUMUs 
03.08 Pruutide kool (Kordemets) R.A.A.A.M. Tõstamaa mõisas
04.08 Tuhkatriinumäng (Rummo, Kasterpalu) Eesti Draamateater/Saueaugu Teatritalus 
04.08 Väike nõid (Preussler, Saaremäe) Uhtjärve nõiariigis
05.08 Monoloogid (Marguste, Kaljuste) Noblesseneri valukojas
05.08 Maratsäuk (Kauksi, Jääger) Navikõ külas
06.08 Läbi klaasi (Traat, Pedajas) Ugala Teater Meleski vanas klaasivabrikus
10.08 Kapsapea (Luts, Kasak) Võru Linnateater Kreutzwaldi muuseumi hoovis
11.08 Adamson: kujud ja killud (L.Ots, Aule) Paldiski A.Adamsoni ateljee õuel
12.08 Valge laev (Siilats, Valkna) Suurel Munamäel ja NUKUs
17.08 Gilgameš ehk igaviku nupp (Jalakas) Von Krahli Teater Katlas
18.08 One Trip/One Noise (nu.unioon) Klassikaraadios
22.08 Limpa ja mereröövlid (Kivirähk, Dvinjaninov) Viimsi rannarahva muuseumis
25.08 Parsifal (Wagner, Raab) Estonia/Nargen Noblessneri Valukojas
26.08 Sugrierror.com (Türnpu, Klemets, Koldits) Põhuteatris

Head ööd, ema (Norman, Nyholm-Palm) Hüüru mõisas
Latern
(Tätte, Mikk) Theatrum Viimsi Vabaõhumuuseumis
Marquis D’Artiste
Eesti Draamateater Saku mõisas
Palju õnne argipäevaks! (Tätte, Keerd) Endla Teatri suures saalis 
Pariisi linnas Londonis (Tormis, Türnpu) Kõrveaia talus
Pulmatrall
(Ilves, Komissarov) Tartu Hansa Hoovis
Pärast surma Jendalis
 (Lennuk, Toompere jr) Jäneda Pulli tallis
Saatuse heidikute kuu Eesti Draamateater Laitse Graniitvillas 
Scapini kelmused (Molière, Nüganen) Tallinna Linnateatri Lavaaugus
Sinised kilesussid jalas
 (Kivirähk) Tartu Hansa Hoovis
Tants aurukatla ümber (Traat, Palu) Rocca al Mare vabaõhumuuseumis
Tuulesaared (Pagnol, Peterson) Theatrum Tahkuna tuletorni all Tuulesaared, Laura Peterson
Tühermaa (Jablonsakaja, Gatsalov) R.A.A.A.M. Viinistul
Vargamäe varjus (Lennuk) Vargamäel
Vargamäe voonake (Tammsaare, Lennuk) Vargamäel



Täppisotsing
Jaanuar 2020
E T K N R L P
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Esietenduste ja teatri- uudiste saamiseks kirjutage palun liisi[ät]teater.ee

Made by Wiseman